Головна  /  Дитячі коляски (возики) /  Візок-тростина Evenflo Minno Lightweight blueВізок-тростина Evenflo Minno Lightweight blue

Прокат дитячих товарів - Дитячі коляски (возики)

Вартість застави - 400 грн

Ціна за тиждень - 200грн
Ціна за 2 тижні -300грн
Ціна за місяць - 400грн

Дитяча коляска-тростина  Evenflo Minno Lightweight blue

 

     Дитяча коляска-тростина Evenflo Minno Lightweight - це незмінно висока якість від світового Американського бренду Evenflo. Дана модель підійде активним батькам, які хочуть користуватися всіма зручностями повсякденного візочка, але в суперлегкій вазі і компактному розмірі. Її вага всього 5 кг!

    Призначена для батьків, які часто подорожують і замість вликогабаритної важкої колски шукають щось більш дружнє до подорожей, легкий прогулянковий візочок, який обєднує все що потрібно. У неї вага менше 6 кілограмів, коляска має всі обов'язкові якості як і повнорозмірні коляски, але в меншому, більш гнучкому дизайні з ультракомпактною складкою.

   Перевагою данного возика є легке складання та розкладання, що ідеально підходить для подорожей на автомобілі та для відпочинку. Вона є затишна та гарно вентилюється, сидіння фіксується в трьох положеннях від сидячого то напівгоризонтального для міцного та затишного сну. Коляска облаштована  великою доступною корзиною для дитячих речей,  включає  дитячий лоток з підстаканниками. В комплект входять 5-точкові ремені безпеки. 


     Коляска має поворотні колеса з передньою підвіскою, які відрізняються плавною ходою і підвищеною прохідністю. Завдяки зручній ручці з спіненої гуми, яка розташована на комфортній для штовхання висоті, коляскою дуже легко керувати навіть однією рукою.


   Якісні, міцні матеріали, простий механізм складання-розкладання. Великий багажник з легким доступом, а також підстаканник створять додаткові зручності батькам.

 

Переваги коляски :


- 5-х точкові ремені безпеки;
- великий козирок від сонця;
-  циркуляція повітря;
- великий кошик для зберігання дитячих речей і покупок;
- ручка з спіненої гуми для легкого управління;
- зручна висота коляски, не потрібно нахиляться, щоб її котити;
- є підстаканник для батьків;
- амортизаційні поворотні передні колеса;
- компактний розмір;
- коляска призначена для дитини до 25 кг.

- вага коляски менше 6кг; 

 

Демонстраційн відео

  

 

 

     Чекаємо вас у нашому прокаті дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас у зручний для вас час та познайомитись з великим асортеминетм безпечних та вискоякісних товарів для дітей які так важливі і необхідні для дітей на перших роках їх розвитку. Всі товари, що достіпні для прокату і представлені у нас розроблені та виготовлені відомими європейскими та американськими; компаніями з великим досвідом та авторитетом і є безпечними та якісними. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам суттєво зеконмити; сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментомзаколисуючих центрів та розвиваючих столиків,які втішать вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.Також зверніть вашу увагу на асортимент молоковісмоктувачів та товарів медичного призначення, що доступні у нашому прокаті диятчих товарів. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокатудитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.