Головна  /  Дитячі коляски (возики) /  Коляска прогулянкова Summer Spectra InfantКоляска прогулянкова Summer Spectra Infant

Прокат дитячих товарів - Дитячі коляски (возики)

Вартість застави - 400 грн

Ціна за тиждень - 200грн
Ціна за 2 тижні -300грн
Ціна за місяць - 400грн

Коляска прогулянкова Summer Spectra Infant

 

      Представляємо функціональну та інноваційну коляску від Американського бренду "Summer Spektra". Легка та має просту і зручну систему складання вагою менш ніж 9 кг,  призначена для дітей від народження і до 22 кілограм.

     Вага менше 9 кг, коляскою Spectra легко маневрувати, складати, піднімати та носити. Одноручний спосіб складання  і відповідний дизайн звільнять вам іешу рку, яка так потрібна для конролю вашого малюка. Крім того, компактний розмір дозволяє легко зберігати будь-де у вашому домі або у багажнику вашого автомобіля. Передні та задні колеса знімаються для ще більш компактного складання.
     Зручненьке  сидіння має зручну змінну позицію, що дозволяє дитині лежати майже горизонтально, що ідеально підходить для дрімання і зміни  підгузника. Щоб його відкинути, просто потягніть регулятор вниз, щоб опустити сидіння на потрібний кут нахилу. Підставка для ніг налаштовується на дві різні висоти, що ідеально підходить для відпочинку, сну або сидіння. Ще однією прихованою інновацією є заднє сітчасте вікно яке дозволяє належним чином потрапляти свіжому повітрю.
     Надзвичайно великий, зручний кошик для зберігання речей ідеально підходить для зберігання негабаритних сумок та гаманців,  підгузників, а задні кишені  ідеально підходять для зберігання мобільних телефонів. Завдяки зручному бамперу та спеціального лотка органайзера, який кріпеться на ручці коляски  ваша дитина завжди матиме місце для зберігання напоїв або закусок. Бампер зручно відкривається з будь-якої сторони та може бути знятий, щоб легко покласти чи вийняти дитину з коляски.
     Надзвичайно великий регульований навіс захистить чутливу шкіру вашої дитини від шкідливих променів, а спеціальне відкидне віконечко  дозволяє спокійно перевірити вашу дитину.
     Великі, міцні колеса з передньою і задньою підвіскою дадуть вам і вашій дитині плавну їзду. Блокування передніх поворотних коліс ідеально підходить для переміщення по гладкій або нерівній поверхні. 

Демонстраціне відео     Чекаємо вас у нашому прокаті дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас у зручний для вас час та познайомитись з великим асортеминетм безпечних та вискоякісних товарів для дітей які так важливі і необхідні для дітей на перших роках їх розвитку. Всі товари, що достіпні для прокату і представлені у нас розроблені та виготовлені відомими європейскими та американськими; компаніями з великим досвідом та авторитетом і є безпечними та якісними. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам суттєво зеконмити; сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментомзаколисуючих центрів та розвиваючих столиків,які втішать вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.Також зверніть вашу увагу на асортимент молоковісмоктувачів та товарів медичного призначення, що доступні у нашому прокаті диятчих товарів. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокатудитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.