Головна  /  Дитячі коляски (возики) /  Дитячий візочок (коляска) 3 в 1 ABC Design AvusДитячий візочок (коляска) 3 в 1 ABC Design Avus

Прокат дитячих товарів - Дитячі коляски (возики)

Вартість застави - 500 грн

Ціна за тиждень - 300грн
Ціна за 2 тижні -400грн
Ціна за місяць - 500грн

Коляска-трансформер ABC Design Avus 

 

     Це особлива дитяча коляска з чотирма легко обертаючими колесами, з новаторським дизайном і підвищеною зручністю у використанні. Ця модель дитячої коляски призначена для дітей від народження до 3-х років. Передні колеса коляски-трансформера ABC Design Avus можуть обертатися на 360 °, завдяки чому коляска забезпечена додатковою маневреністю, при необхідності їх можна зафіксувати.

     Спинка сидіння регулюється в 4-х положеннях і повністю відкидається, дозволяючи використовувати дану модель як класичну коляску з лежачим положенням, так і як прогулянкову коляску з сидячим положенням дитини. Додаткова зручність при прогулянках мамі забезпечить перекидна ручка, висота якої може регулюватися для установки більш зручного положення. За допомогою простого механізму сидіння коляски можна встановити як обличчям по ходу руху, так і обличчям до мами.

     Також зручність і простоту в використанні, практичність і функціональність забезпечує її компактність в складеному вигляді. Завдяки переносний колисці і прогулянкового блоку, які входять в комплект, коляску-трансформер ABC Design Avus можна використовувати для самих різних цілей. А з можливістю установки на її раму автокрісла (в комплект не входить) вона перетворюється в сучасну модульну систему 3 в 1. На раму даної моделі коляски за допомогою відповідного адаптера можна встановити не тільки автокрісло ABC Design групи 0, а й інші автокрісла відомих світових брендів.

 

Особливості

 

- алюмінієва рама;
- подвоєне гальмо;
- поліуретанові колеса;
- зручна ручка для перенесення;
- оббивка коляски з поліестеру (можна знімати і прати в делікатному режимі);
- можливість установки люльки і прогулянкового блоку, як обличчям до мами, так і обличчям до дороги;
- 4 положення нахилу спинки;
- 3 положення підніжки;
- регулювання ременів по висоті;
- ремені безпеки з м'якими накладками;
- знімний бампер;
- перекидна ручка;
- ручка регулюється в 10 положеннях;
- може використовуватися як система для пересування з автомобільним кріслом Group 0 + і відповідним власником (продаються окремо).

 

Технічні характеристики

 

- Виробництов - Німеччина;

- Вага - 16 кг

- Габарити - 110x62x112см;

 

Демонстраційне відео

 

 

 

 

     Чекаємо вас у нашому прокаті дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас у зручний для вас час та познайомитись з великим асортеминетм безпечних та вискоякісних товарів для дітей які так важливі і необхідні для дітей на перших роках їх розвитку. Всі товари, що достіпні для прокату і представлені у нас розроблені та виготовлені відомими європейскими та американськими; компаніями з великим досвідом та авторитетом і є безпечними та якісними. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам суттєво зеконмити; сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментомзаколисуючих центрів та розвиваючих столиків,які втішать вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.Також зверніть вашу увагу на асортимент молоковісмоктувачів та товарів медичного призначення, що доступні у нашому прокаті диятчих товарів. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокатудитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.