Головна  /  Дитячі ваги /  American Red CrossВага для новонароджених American Red Cross

 Дитячі ваги

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 50грн
Ціна за 2 тижні -100грн
Ціна за місяць - 140грн

Вага для новонароджених American Red Cross"


       Ці електронні ваги допоможуть вам в домашніх умовах проводити контроль росту дитини. Вигідним відмінністю представленої моделі є її функціональність. Передбачено три режими використання:

- для немовлят;

- Для дітей вагою до 20 кг;

      При виготовленні деталей був використаний медичний пластик - міцний гіпоалергенний матеріал, безпечний для здоров'я малюка. Крім прямої функції визначення ваги, ваги для новонароджених доповнені рядом корисних функцій. Вам не доведеться фіксувати кожне вимір: ваги оснащені пам'яттю на результати декількох останніх процедур, так що вони не загубляться, як це могло б статися з записами на окремих носіях. Вам буде зручно самостійно обнуляти пам'ять, коли отримані показники втратять актуальність, хоча автоматична ліквідація збережених даних також прописано в функціоналі. Зручною модель роблять також можливість фіксації ваги дитини, що значно знижує можливість похибки через рух малюка.

      Для комфорту батьків ваги для новонароджених оснащені кількома шкалами вимірювання. Передбачені також індикатори перевантаження (якщо маса, розміщена на вагах, перевищує 20 кг) і низького заряду батареї.

Виробник вироби - Американський бренд спеціально для "Червоного хреста". Досвід в даній сфері дозволив майстрам підприємства створити дуже точний прилад, можливу похибку якого не перевищує 10 г

Характеристики:
- Система точного вимірювання ваги;
- Три режими роботи: функція доважування (тара), автоматична функція обнулення, автоматична функція утримання;
- Мінімальна вага на шкалі – 10 грам, максимальна- 20 кілограм.;
- Функція поглинання коливань;
- Збереження інформації про останнє зважування;
- Функція тари (Т);
- Бренд: American Red Cross;
- Країна: USA;

 

Демонстраційне відео: вага для новонароджених, принципи роботи

 

 

     Чекаємо вас у нашому прокаті дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас у зручний для вас час та познайомитись з великим асортеминетм безпечних та вискоякісних товарів для дітей які так важливі і необхідні для дітей на перших роках їх розвитку. Всі товари, що достіпні для прокату і представлені у нас розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими; компаніями з великим досвідом та авторитетом і є безпечними та якісними. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам суттєво зеконмити; сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментомзаколисуючих центрів та розвиваючих столиків,які втішать вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.Також зверніть вашу увагу на асортимент молоковісмоктувачів та товарів медичного призначення, що доступні у нашому прокаті диятчих товарів. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокатудитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.