Головна  /  Дитячі ваги /  Вага для новонароджених MomertВага для новонароджених Momert 6475

 Дитячі ваги

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 50грн
Ціна за 2 тижні -100грн
Ціна за місяць - 140грн

Вага для новонароджених Momert 6475


       Ці електронні ваги допоможуть вам в домашніх умовах проводити контроль росту дитини. Вигідним відмінністю представленої моделі є її функціональність. Передбачено три режими використання:

- для немовлят;

- Для дітей вагою до 20 кг;

- Для господарських потреб.

      Багатофункціональність приладу багато в чому визначається його будовою. Зручний піднос для немовляти міцно кріпиться за допомогою кліпс і легко знімається. Плитка для платформа дозволяє зважувати дітей і старшого віку. При виготовленні деталей був використаний медичний пластик - міцний гіпоалергенний матеріал, безпечний для здоров'я малюка.

     Крім прямої функції визначення ваги, ваги для новонароджених доповнені рядом корисних функцій. Вам не доведеться фіксувати кожне вимір: ваги оснащені пам'яттю на результати декількох останніх процедур, так що вони не загубляться, як це могло б статися з записами на окремих носіях. Вам буде зручно самостійно обнуляти пам'ять, коли отримані показники втратять актуальність, хоча автоматична ліквідація збережених даних також прописано в функціоналі. Зручною модель роблять також можливість фіксації ваги дитини, що значно знижує можливість похибки через рух малюка, а також функція «Важок». З її допомогою визначається кількість випитого дитиною грудного молока, а також вагу, який додався за день.

      Для комфорту батьків ваги для новонароджених 6475 оснащені кількома шкалами вимірювання. Передбачені також індикатори перевантаження (якщо маса, розміщена на вагах, перевищує 20 кг) і низького заряду батареї.

Виробник вироби - Угорська фірма Momert, вже 40 років займається виробництвом вимірювальної техніки. Досвід в даній сфері дозволив майстрам підприємства створити дуже точний прилад, можливу похибку якого не перевищує 5 г

Характеристики:
- Знімний лоток;
- При знятому лотку можна використовувати як звичайні ваги;
- Система точного вимірювання ваги;
- Три режими роботи: функція доважування (тара), автоматична функція обнулення, автоматична функція утримання;
- Мінімальна вага на шкалі – 10 грам, максимальна- 20 кілограм.;
- Функція поглинання коливань;
- Збереження інформації про останнє зважування;
- Функція тари (Т);
- >Бренд: MOMERT;
- Країна: Угорщина;

 

Демонстраційне відео: вага для новонароджених, принципи роботи

 

 

 

     Чекаємо вас у нашому прокаті дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас у зручний для вас час та познайомитись з великим асортеминетм безпечних та вискоякісних товарів для дітей які так важливі і необхідні для дітей на перших роках їх розвитку. Всі товари, що достіпні для прокату і представлені у нас розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими; компаніями з великим досвідом та авторитетом і є безпечними та якісними. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам суттєво зеконмити; сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментомзаколисуючих центрів та розвиваючих столиків,які втішать вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.Також зверніть вашу увагу на асортимент молоковісмоктувачів та товарів медичного призначення, що доступні у нашому прокаті диятчих товарів. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокатудитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.