Головна  /  Дитячі ваги /  Вага для новонароджених BeurerВага для новонароджених Beurer

Прокат дитячих товарів - Дитячі ваги

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 50грн
Ціна за 2 тижні -100грн
Ціна за місяць - 140грн

Вага для новонароджених Beurer

     Вага дитяча Beurer - німецька модель високої точності - 5 г, яка дає можливість вже з перших днів життя точно визначати кількість випитого грудного молока. Їх зручна увігнута платформа виконана з безпечного якісного пластика. Завдяки функції « рухається дитина » зважування може здійснюватися в момент рухів Вашого маля. А функція тари (доважування) дозволяє провести скидання ваги пелюшки.

     Відображення ваги починається з мінімального значення - 50 г, ціна поділки - 5 г.

      Після увімкнення ваг покладіть малюка на платформу для зважування. Вага дитяча Beurer мають функцію утримання значення HOLD (автоматична функція AUTO HOLD, механічна функція MECHANICAL HOLD). Перша фіксує вагу в момент, коли дитина лежить досить спокійно. Як тільки вага зафіксується, індикація HOLD перестане блимати, і протягом 20 сек. вага відобразиться на дисплеї. Після цього ваги автоматично відключаються.

      У разі якщо малюк активно рухається, застосовується функція MECHANICAL HOLD. Для цього необхідно натиснути кнопку HOLD. Індикація HOLD протягом 3 сек. перестане блимати, а вагу впродовж 20 сек. висвітиться на екрані. Для енергозбереження є функція автовідключення - відбувається через 20 сек. після зважування

Виробник: Beurer (Німеччина)
Модель: JBY 80
Дискретність: 5 г
Максимальна вага: 20 кг
Розміри: 550 x 310 x 53 мм
Вага: 475 г

 

Демонстраційне відео: вага для новонароджених, принципи роботи

 

 

     Чекаємо вас у нашому прокаті дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас у зручний для вас час та познайомитись з великим асортеминетм безпечних та вискоякісних товарів для дітей які так важливі і необхідні для дітей на перших роках їх розвитку. Всі товари, що достіпні для прокату і представлені у нас розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими; компаніями з великим досвідом та авторитетом і є безпечними та якісними. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам суттєво зеконмити; сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментомзаколисуючих центрів та розвиваючих столиків,які втішать вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.Також зверніть вашу увагу на асортимент молоковісмоктувачів та товарів медичного призначення, що доступні у нашому прокаті диятчих товарів. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокатудитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.