Головна  /  Дитячі ваги /  Вага для новонароджених Ves electricВага для новонароджених Ves electric

Прокат дитячих товарів - Дитячі ваги

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 50грн
Ціна за 2 тижні -100грн
Ціна за місяць - 140грн

Вага для новонароджених Ves electric

      Коли на світ з'являється маленький чоловічок, насамперед лікарі дають оцінку стану його здоров'я. Вимірюють скільки він важить, яка окружність грудної клітини і багато інших показників. Знаючи вагу малюка, можна зрозуміти, як він розвивається, як він адаптується до нової жізні.Так, дитячі ваги ves electric дадуть вам незалежну, об'єктивну оцінку. Зважуючи дитини, ви побачите наскільки збільшився його вага з моменту народження і зможете зрозуміти, наскільки добре і планомірно йде розвиток. З дитячими вагами Ви зможете тримати ситуацію під контролем, і якщо це знадобиться вчасно вжити необхідних заходів. Всі цифри і факти будуть у вас перед очима з вагами для новонароджених

     Ваги для новонароджених з ексклюзивним поєднанням точності - до 5 грам, і потужності - до 30 кг. Функція "борсається дитина" спрацьовує тільки після натискання кнопки "HOLD", що дозволяє дочекатися максимального спокою малюка для підвищення точності вимірювань..

     Застосовуються для контролю грудного вигодовування. Знімна платформа, висока точність, потужність ваг розраховані на використання їх в якості дитячих підлогових та господарських ваг.

Виробник: Іспанія
Модель: Ves electric
Дискретність: 5 г
Максимальна вага: 30 кг
Сумний піднос для зважування новонароджених
Дизайн для підлоги платформи у вигляді "ведмедика"

Габарити підноса для новонароджених: 27,5 х 56 см (ШД)
Скидання ваги пелюшки - "ZERO"
Попередження про перевантаження ваг і необхідності заміни батареї
Функція "HOLD", або "борсається дитина" підвищує точність вимірювань - ваги здійснюють зважування тільки після натискання кнопки фіксації ваги (в момент, коли малюк максимально спокійний)
Енергозберігаюча функція автоовимкнення - спрацьовує через 30 секунд, якщо ваги не використовуються
Перемикання одиниць виміру: кг, фунти, унції

 

Демонстраційне відео: вага для новонароджених, принципи роботи

 

 

     Чекаємо вас у нашому прокаті дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас у зручний для вас час та познайомитись з великим асортеминетм безпечних та вискоякісних товарів для дітей які так важливі і необхідні для дітей на перших роках їх розвитку. Всі товари, що достіпні для прокату і представлені у нас розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими; компаніями з великим досвідом та авторитетом і є безпечними та якісними. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам суттєво зеконмити; сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментомзаколисуючих центрів та розвиваючих столиків,які втішать вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.Також зверніть вашу увагу на асортимент молоковісмоктувачів та товарів медичного призначення, що доступні у нашому прокаті диятчих товарів. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокатудитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.