Головна  /  Дитячі ваги /  Вага для новонароджених Momert 6425Вага для новонароджених Momert 6425

Прокат дитячих товарів - Дитячі ваги

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 50грн
Ціна за 2 тижні -100грн
Ціна за місяць - 140грн

Вага для новонароджених Momert 6425


       Електронні ваги Momert 6425 оснащені сучасними технологіями, призначеними для найбільш точного вимірювання ваги. Ця універсальна модель має три режими зважування та може використовуватися для зважування для немовлят, дітей, вагою до 20 кг (як підлогові) і як господарські ваги..

      Багатофункціональність приладу багато в чому визначається його будовою. Зручний піднос для немовляти міцно кріпиться за допомогою кліпс і легко знімається. Ваги оснащені з’ємною увігнутою платформою для новонароджених. Площа підноса для новонароджених — 52х30 см. Розміри підлогової платформи — 32х28 см Плитка для платформа дозволяє зважувати дітей і старшого віку. При виготовленні деталей був використаний медичний пластик - міцний гіпоалергенний матеріал, безпечний для здоров'я малюка.

     Крім прямої функції визначення ваги, ваги для новонароджених доповнені рядом корисних функцій. Вам не доведеться фіксувати кожне вимір: ваги оснащені пам'яттю на результати декількох останніх процедур, так що вони не загубляться, як це могло б статися з записами на окремих носіях. Дана модель ваг має унікальну функцію — цифри останнього зважування автоматично виводяться на дисплей, порівнюються з даними по зважуванню на поточний момент та показується різниця між двома зважуваннями. Вам буде зручно самостійно обнуляти пам'ять, коли отримані показники втратять актуальність, хоча автоматична ліквідація збережених даних також прописано в функціоналі. Зручною модель роблять також можливість фіксації ваги дитини, що значно знижує можливість похибки через рух малюка, а також функція «Важок». З її допомогою визначається кількість випитого дитиною грудного молока, а також вагу, який додався за день.

      Для комфорту батьків ваги для новонароджених 6425 оснащені кількома шкалами вимірювання. Передбачені також індикатори перевантаження (якщо маса, розміщена на вагах, перевищує 20 кг) і низького заряду батареї.

Виробник вироби - Угорська фірма Momert, вже 40 років займається виробництвом вимірювальної техніки. Досвід в даній сфері дозволив майстрам підприємства створити дуже точний прилад, можливу похибку якого не перевищує 5 г

Характеристики:
- Знімний лоток;
- При знятому лотку можна використовувати як звичайні ваги;
- Система точного вимірювання ваги;
- Три режими роботи: функція доважування (тара), автоматична функція обнулення, автоматична функція утримання;
- Мінімальна вага на шкалі – 10 грам, максимальна- 20 кілограм.;
- Функція поглинання коливань;
- Збереження інформації про останнє зважування;
- Функція тари (Т);
- >Бренд: MOMERT;
- Країна: Угорщина;

 

Демонстраційне відео: вага для новонароджених, принципи роботи

 

 

 

     Чекаємо вас у нашому прокаті дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас у зручний для вас час та познайомитись з великим асортеминетм безпечних та вискоякісних товарів для дітей які так важливі і необхідні для дітей на перших роках їх розвитку. Всі товари, що достіпні для прокату і представлені у нас розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими; компаніями з великим досвідом та авторитетом і є безпечними та якісними. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам суттєво зеконмити; сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментомзаколисуючих центрів та розвиваючих столиків,які втішать вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.Також зверніть вашу увагу на асортимент молоковісмоктувачів та товарів медичного призначення, що доступні у нашому прокаті диятчих товарів. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокатудитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.