Головна  /  Дитячі ваги /  Вага для новонароджених BabyonoВага для новонароджених Babyono

Прокат дитячих товарів - Дитячі ваги

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 50грн
Ціна за 2 тижні -100грн
Ціна за місяць - 140грн

Вага для новонароджених Babyono


Компанія BabyOno з 1990 року підтримує батьків в процесі виховання дітей, надаючи їм товари, необхідні для нормального розвитку дитини.
З думкою про батьків, які цінують комфорт і економію часу, Вони проектують товари так, щоб були вони надійними, зручними і ергономічними. У процесі створення  товарів беруть участь також батьки, щоб в результаті спільних зусиль запропонувати товари, максимально відповідні Вашим потребам.
Їх пріоритетом є створення товарів безпечних, запроектованих у відповідності з діючими директивами та стандартами Європейського союзу. Перед тим, як потрапити в руки дитини, проходять ретельні випробування. 
Жорсткий контроль на кожному етапі виробництва забезпечує найвищу якість продукції, завдяки якому  компанія завоювала довіру мільйонів батьків у всьому світі.
Представляємо Вам дитячу вагу BABY ONO.
Характеристики:
- Знімний лоток;
- При знятому лотку можна використовувати як звичайні ваги;
- Система точного вимірювання ваги;
- Три режими роботи: функція доважування (тара), автоматична функція обнулення, автоматична функція утримання;
- Мінімальна вага на шкалі – 20 грам, максимальна- 20 кілограм.;
- Функція поглинання коливань;
- Збереження інформації про останнє зважування;
- Функція тари (Т);
- >Бренд: BABY ONO;
- Країна: Poland;

 

Демонстраційне відео: вага для новонароджених, принципи роботи

 

 

 

     Чекаємо вас у нашому прокаті дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас у зручний для вас час та познайомитись з великим асортеминетм безпечних та вискоякісних товарів для дітей які так важливі і необхідні для дітей на перших роках їх розвитку. Всі товари, що достіпні для прокату і представлені у нас розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими; компаніями з великим досвідом та авторитетом і є безпечними та якісними. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам суттєво зеконмити; сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментомзаколисуючих центрів та розвиваючих столиків,які втішать вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.Також зверніть вашу увагу на асортимент молоковісмоктувачів та товарів медичного призначення, що доступні у нашому прокаті диятчих товарів. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокатудитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.