Головна  /  Дитячі ваги /  Вага для новонароджених GamaВага для новонароджених Gama

Прокат дитячих товарів - Дитячі ваги

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 50грн
Ціна за 2 тижні -100грн
Ціна за місяць - 140грн

Вага для новонароджених Gama MD6141


     Ваги для новонароджених Гамма 6141 (Gamma 6141) - це найбільш вірний спосіб тримати під контролем вагу малюка з  моменту його народження.
     Діапазон вимірювання дитини від 10 г до 20 кг. Завдяки функції «TARE» є можливість зважувати вашого малюка на пелюшці, і при цьому вага самої пелюшки буде автоматично відраховуватися з результату. За допомогою даної моделі ваг батьки зможуть точно знати, наскільки збільшилася вага дитини після кожного годування. Крок виміру Gamma 6141 - 10 гр
     Дуже привабливою для користувача є функція фіксації ваги (HOLD), яка вкрай необхідна при постійному русі дитини. Основними характеристиками дитячих ваг даної моделі є простота експлуатації, висока точність вимірювань, гарний дизайн, безпечні матеріали і головне - комфорт дитини при зважуванні.


Основні характеристики:

Мінімальна вага на шкалі – 10 грам, максимальна- 20 кілограм..
Функція поглинання коливань.
Збереження інформації про останнє зважування.
Функція тари (Т).
Індикатор низького заряду батареї.
Індикатор перенавантаження.
Таймер відключення (30 секунд)
Бренд: Gama
Країна: UK

 

Демонстраційне відео: вага для дітей, принципи роботи

 

 

 

     Чекаємо вас у нашому прокаті дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас у зручний для вас час та познайомитись з великим асортеминетм безпечних та вискоякісних товарів для дітей які так важливі і необхідні для дітей на перших роках їх розвитку. Всі товари, що достіпні для прокату і представлені у нас розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими; компаніями з великим досвідом та авторитетом і є безпечними та якісними. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам суттєво зеконмити; сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментомзаколисуючих центрів та розвиваючих столиків,які втішать вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.Також зверніть вашу увагу на асортимент молоковісмоктувачів та товарів медичного призначення, що доступні у нашому прокаті диятчих товарів. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокатудитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.