Головна  /  Дитячі ваги /  Вага для новонароджених Сhicco comfortВага для новонароджених Сhicco comfort

Прокат дитячих товарів - Дитячі ваги

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 50грн
Ціна за 2 тижні -100грн
Ціна за місяць - 140грн

Вага для новонароджених Сhicco comfort


      Новонароджена дитина потребує особливої турботи і постійного контролю за її здоров'ям. Серед обов'язкових процедур - вимірювання росту і зважування малюка. Оскільки маленьким діткам ці процедури неприємні, компанія Chicco пропонує робити це дуже легко і швидко, за допомогою електронних ваг Comfort. За допомогою дитячих електронних ваг Comfort Ви можете зважувати свою дитину, визначаючи найменші зміни її ваги з точністю до 10 грам. Прилад зручний для використання, адже завдяки спеціальній опції поглинання коливань дозволяє дізнатися вагу навіть тоді, коли Ваш малюк крутиться. Ергономічний дизайн і компактна форма – відмінні риси електронних ваг Chicco Comfort. А результат зважування за лічені секунди відобразиться на рідкокристалічному екрані.
      Форма ваг витягнута з розміткою, щоб зручно було покласти туди малюка і зразу ж вимірювати його зріст. На дно лотка нанесена лінійка, що дозволяє одррзу і виміряти зріст дитини до 55 сантиметрів. Мінімальна вага на шкалі – 20 грам, максимальна- 20 кілограм. Збереження в пам’яті приладу останнього результату зважування – корисно і практично.

Основні характеристики:

Мінімальна вага на шкалі – 20 грам, максимальна- 20 кілограм..
Функція поглинання коливань.
Збереження інформації про останнє зважування.
Функція тари (Т).
Індикатор низького заряду батареї.
Індикатор перенавантаження.
Таймер відключення (30 секунд)
Бренд: Chicco
Країна: Італія

 

Демонстраційне відео: вага для новонароджених, принципи роботи

 

 

 

     Чекаємо вас у нашому прокаті дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас у зручний для вас час та познайомитись з великим асортеминетм безпечних та вискоякісних товарів для дітей які так важливі і необхідні для дітей на перших роках їх розвитку. Всі товари, що достіпні для прокату і представлені у нас розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими; компаніями з великим досвідом та авторитетом і є безпечними та якісними. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам суттєво зеконмити; сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментомзаколисуючих центрів та розвиваючих столиків,які втішать вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.Також зверніть вашу увагу на асортимент молоковісмоктувачів та товарів медичного призначення, що доступні у нашому прокаті диятчих товарів. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокатудитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.