Дитячі ваги та контрольне зважування.

 

    Вага вашого малюка та її зміна дуже важливий показник фізичного розвитку та здоров’я дитини. Для того щоб батькам були впевненим, що малюк правильно розвивається і йому вистачає молока, необхідно проводити контрольне зважування малюка. Тому перше вимірювання і зважування проводиться відразу або через кілька годин після народження. Ці показники ретельно реєструються в журналах пологових будинків і записуються на бірці що прикріплюють на ручці малюка. Нормальним вважається вага новонародженої дитини від двох з половиною до чотирьох з половиною кілограм. Діти, народжені з вагою нижче або вище цих даних, потребують спеціального догляду та харчування.  Саме в нашому прокаті дитячих товарів «Карапузики» у м. Львів ви можете скористатись послугою прокату дитячих ваг.

 

Досить часто, вага новонародженого залежить від багатьох факторів.

- Якщо батьки відносяться до людей середньої статури і росту, то їх діти народжуються з вагою близькою до 3-х кг, тобто в межах середньої ваги, за даними ВООЗ.

 - Другі і треті дітки однієї і тієї ж мами мають більш високу вагу, ніж первістки. У батьків старше 35 років діти народжуються крупнішими, ніж у молодих (хоча і тут є винятки).

 - Дитина, чия мати під час вагітності харчувалася неповноцінно, не дотримувалася режиму, мала погані звички, народиться худенькою.

 - Вагітна жінка, що харчується жирною, солодкою, висококалорійною їжею, народить більш велику дитину.

 

      Досить часто молода годуюча мама може відчувати занепокоєння — чи вистачає молока малюкові? Воно посилюється, якщо мама не бачить молока, яке л’ється з грудей. А якщо бачить щось рідке і блакитно-білясте — зовсім розгублюється.  «Молоко порожнє», «не жирне», «щось дитинча не росте!», «якійсь він худенький». Подібні думки можуть серйозно занепокоїти батьків. А якщо малюк до того ж ще й часто кричить, що нерідко буває з першою дитиною, мама може і в правду вирішити, що йому не вистачає молока і він кричить від голоду. І саме тут в нагоді вам знадобляться дитячі ваги які ви можете взяти в нашому прокаті дитячих товарів « Карапузики» у м. Львів. 

 

     Якщо ви переживаєте, що вашому малюкові  не вистачає молока, використовуйте дитячі ваги які ви можете взяти в нашому прокаті дитячих товарів «Карапузики»  у м. Львів. Отже  зважуйте дитину за допомогою дитячих ваг до і після кожного годування (протягом доби). Так ви зрозумієте, скільки молока висмоктує немовля. Дитину бажано зважувати роздягненою (без одягу та памперса), на вагу підкладати пелюшку, вага якої потім віднімається з отриманих цифр.

     Можна зробити інакше. Проведіть контрольне зважування з інтервалом в сім днів в один і той же час доби  перед годуванням і визначте, скільки дитина додала у вазі за цей час. Приблизні цифри тижневої надбавки ваги в перші три місяці життя - 150-250г, від трьох до шести місяців - 150-200г, від шести до дев'яти місяців - 100-105г, від дев'яти місяців до року - 50-80г. Ну і не забувайте про індивідуальні відмінності. Дрібні діти менше додають у вазі, а у крупних дітей, навпаки, приріст зазвичай більший.

      Також не забувайте,  що у перші три-чотири дні після появи на світ всі немовлята втрачають у вазі. Адже в ці дні лактація у мами ще тільки встановлюється, і дитина харчується нерегулярно. У наступні два тижні малюк набирає втрачені грами, і навіть з надлишком.

 

Методика зважування дітей до 3-х років      Зважування дітей з масою тіла до 20 кг проводиться на чашкових спеціалізованих дитячих вагах, саме такі дитячі ваги ми пропонуємо в нашому прокаті дитячих товарів «Карапузики» у м. Львів. Точність вимірювання дитячої ваги повинна становити  1-10 грамів.  Перед  початком зважування  необхідно постелити пелюшку на лоток так, щоб краї її не звисали і не закривали табло на вагах. Потім проводять безпосередньо зважування. Дитину кладуть головкою на широку частину лотка, а ніжками - на вузьку. Якщо дитину можна посадити, то його садять на широку частину лотка сідницями, ніжками на вузьку. Фіксуємо  дані ваги і для визначення фізичної маси дитини необхідно з показань ваг відняти вагу пелюшки.  Зважування на електронних дитячих вагах дозволяє швидко отримати точні дані маси тіла дитини раннього віку. 

 

Ваги для найменших бувають двох видів: електронні і механічні, причому і ті, й інші мають чашу - люльку або піддон, в який укладають дитину, коли її потрібно зважити.

 

1. Типи ваг: Механічні ваги мають досить високу точність вимірювання, але технологія зважування така, що вимагає навику роботи з гирьками, які потрібно пересувати, щоб визначити вагу. Якщо дитина буде ворушитися, ваги покажуть неточну вагу. Ще один мінус - механічні ваги важкі і у них значний розмір. Їх плюси: не потрібні джерела живлення, вони надійні, будуть служити довго, ціна механічних ваг нижче, ніж електронних. Вони розраховані на вагу дитини до 20 кг.


У електронних ваг є ряд очевидних переваг перед механічними. Вони високоточні, ними дуже просто користуватися, в них закладені різні додаткові функції. Ваги визначають вагу дитини протягом декількох секунд, а цифри відразу ж видно на електронному дисплеї. Практично всі електронні ваги оснащені функцією фіксації ваги навіть тоді, коли малюк рухається, причому вимірювання будуть високоточними. Електронна пам'ять зберігає показники ваги малюка за кілька днів, що дозволяє легко простежити його зміни. Саме такі дитячі ваги в можете взяти напрокат в нашому прокаті дитячих товарів «Карапузики» у м. Львів.

 

2.  Похибка.У більшості дитячих ваг похибка коливається від 1 до 10 г. Практика показує, що якщо ваги стоять на одному і тому ж місці, то різниця між зважуваннями вважається взагалі без похибки, тобто абсолютно точно. А нас адже цікавить в першу чергу саме різниця між двома зважуваннями. При перетягуванні ваг з місця на місце похибка вже може проявитися. Однак, і в цьому випадку 3-5 грам, нічого не вирішують, оскільки не будуть критичні для підростаючого малюка. Висновок: вибирайте ваги з мінімальною похибкою.3. Функція стабілізації.Одна з важливих характеристик для дитячих ваг. Бо рідко котра дитина здатна пролежати спокійно, не обертаючись навіть кілька секунд. Ось про цю функцію слід не забути запитати у продавця.4. Віднімання ваги тари. Дітки дуже не люблять роздягатися перед зважуванням, і ця процедура перетворюється на справжні тортури для них та їхніх батьків. Функція тарокомпенсація дозволяє зважити одягненого малюка і отримати його вагу за вирахуванням одягу, пелюшок, памперса.


5. Тип живлення. Можливість працювати від мережі і автономно (поєднаний тип харчування) часто представляється продавцями, як важливий бонус. На практиці, єдина ситуація, коли потрібна ця функція - при незручному розташуванні розетки.6. Знімна чаша. В основному, ця функція впливає на придатність для якісної санобробки. Це дуже важливо, якщо ви придбали ваги, вживані. В інших випадках цим рідко користуються. Вимити ваги з милом зазвичай буває достатньо. Деякі ваги, однак, знявши чашу, можна використовувати як підлогові.7. Межа зважування. Зазвичай у дитячих ваг - 15-20 кг. Якщо припустити, що 15 кг це вага дворічної дитини, то, беручи до уваги що в цьому віці 99 відсотків малюків вже забули, що таке грудне вигодовування, можна стверджувати, що 15 кг - повністю достатня межа зважування. До двох років проблема набору ваги йде з пріоритетних і у мами з'являється досить інших турбот.8. Автовідключення. Важливо, якщо ваги працюють від батарейки. При роботі від мережі - менш принципово, хоча завжди приємно усвідомлювати, що в будинку на одну турботу стало менше.

 

Отже ласкаво просимо вас завітати до прокату дитячих товарів «Карапузики» у м. Львів, який розміщений у Новому ЦУМі на 4 поверсі в 13 залі. Прокат дитячих ваг у нас це зручно, безпечно та вигідно. Ми раді надати Вам консультативну допомогу.