Головна  /  Розвиваючі іграшки  /  Дитячий столик-пригунці "Лісові друзі" Fisher-PriceДитячий столик-пригунці "Лісові друзі" Fisher-Price

Прокат дитячих товарів - Дитячий столик-пригунці Лісові друзі  Fisher-Price

Вартість застави - 500 грн

Ціна за тиждень - 100 грн
Ціна за 2 тижні - 200 грн
Ціна за місяць - 300грн

Дитячий столик-пригунці "Лісові друзі" Fisher-Price.

 

    У всіх діток рано чи пізно наступає період, коли сидіти або лежати уже не хочеться, а стояти ще не можеться. І Ваш малюк не сходить з рук, роважаючи Вас  з ранку до ночі. Стрибуни Лісові друзі (Fisher-Price Woodland Friends Space Saver Jumperoo) стануть чудовим виходом з цього становища. Вони відволічуть малечу разними забавками, веселими мелодіями, яскравими вогниками та стрибунцем, а Ви матиме вільну хвилинку, зможете трішки перепочити або зайнятись домашніми справами.

      Дитячий столик-пригунці "Лісові друзі" Fisher-Price  складаються в досить пласку конструкцію, для зручного зберігання і транспортування.

    Звичайно ж, основна функція стрибунців - це забезпечення надійного, безпечного, розвиваючого і зручного місця для веселих стрибків ваших карапузиків.

   На ігровій панелі розташоване музичне піаніно. Натискаючи на його клавіші маленькими пальчиками, малюк активує веселі мелодії і барвисті вогники. Ще на ігровій панелі малят розважить прорізувач-жабка, малюк зможе посовати кольорову гусеничку, перебрати пальчиками яскраві монетки і перекотити їх по дузі. Над головою малюка дуга з лісовими звірятками-вертушками і мавпочка, що тримає м'ячик-брязкальце.

Іграшки, розташовані на панелі і ігровій дузі над головою маляти, мають різні кольори, форми і фактуру, стимулюють карапуза тягнутися до них, розвивають дрібну моторику і опорно-руховий апарат дитини, навчають її координувати власні рухи, зосереджувати увагу на предметах та багато іншого.

 Стрибунці Лісові Друзі мають 2 ігрові режими: перший активує сам малюк, стрибаючи, або граючи з іграшками. Коли карапуз зупиняється - змовкає й музика. Другий режим вмикає хтось із дорослих. В цьому випадку декілька хвилин буде безперервно грати музика і блимати вогники.

Основні характеристики:

  • Сидіння стрибунців Лісові Друзі легко знімаються для машинного прання. Прати його можна при температурі 30 градусів.
  • Стрибунці мають зручну конструкцію, що компактно складається для транспортування або зберігання.
  • 4 рівні висоти стрибунців дозволять вибрати найбільш зручну позицію саме для вашого малюка, і стрибунці будуть рости разом з вами.
  • Для роботи ігрової панелі необхідні 3 батарейки АА, якими ми забезпечимо вас, коли ви укладатимете угоду прокату.
  • Максимальна вага, яку витримують стрибунці - 11,3 кг.
  • Найцікавіше в стрибунцях дітлахам 5-12 місяців.

Демонстраційне відео:

 

 

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.