Головна  /  Розвиваючі іграшки  /  Розвиваючий столик "Миле сафарі" Bright StartsРозвиваючий столик "Миле сафарі" Bright Starts

Прокат дитячих товарів -РРозвиваючий столик Миле сафарі Bright Starts

Вартість застави - 500 грн

Ціна за тиждень - 150 грн
Ціна за 2 тижні - 250 грн
Ціна за місяць - 350грн

Розвиваючий столик "Миле сафарі" Bright Starts.

 

     Унікальний розважальний центр дозволить дитині весело стрибати та бавитись. Сидіння для підтримування обертається на 360, щоб забезпечити доступ до всіх іграшок. Змінна висота дозволяє розважальному центру 'рости' разом з дитиною. Вбудована панель для іграшок легко миється.

     Яскраві розвиваючі іграшки: тріскачка у вигляді левеняти, стебла з папугою і квіточкою, різнокольорові циліндри, що крутяться, дуга з рухомими намистинами, безпечне дзеркальце, петлі для кріплення додаткових іграшок.

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.