Головна  /  Розвиваючі іграшки  /  Розвиваючий столик - "Зоопарк" Bright StartsРозвиваючий столик - "Зоопарк" Bright Starts

Прокат дитячих товарів - Розвиваючий столик - Зоопарк Bright Starts

Вартість застави - 500 грн

Ціна за тиждень - 150 грн
Ціна за 2 тижні - 250 грн
Ціна за місяць - 350грн

Розвиваючий столик - "Зоопарк"  Bright Starts

 

    Розвиваючий столик - "Зоопарк"  Bright Starts  рекомендуються дітям від 4 місяців до 11 кг. Розвиваючий столик є стрибунцями з м'яким тканинним сидінням - сидіння має зручні прорізи для ніжок, може обертатися навколо осі - на сидінні передбачена спинка, м'яка оббивка, знімна - ігрова панель розділена на три зони, на ній представлені іграшки-брязкальця, іграшки на пружинках, елементи, які можна обертати, є гризунки і дзеркальце - є музична зона на панелі, яка може програвати мелодії,  піаніно.

     Це яскравий і барвистий, зручний і багатофункціональний ігровий комплекс подарує масу позитивних емоцій вашому малюкові. Ігровий розвиваючий центр "Зоопарк" поєднує в собі ігровий розвиваючий столик і ходунки-пригунки. Він росте разом з вашим малюком.

Характеристики

Для дітей від 4-х міс з вагою до 11 кг
12 цікавих іграшок, світлових і музичних
3 режими гри: навчання, піаніно і мелодії
У режимі гри дитина вивчає цифри, назви тварин і звуки
3 рівні регулювання висоти
Іграшки знімні, щоб дитина могла грати не тільки в стрибунців
Компактні розміри для зберігання і транспортування
Сидіння обертається на 360 градусів

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.