Головна  /  Розвиваючі іграшки  /  Розвиваючий музичний столик, Fisher priceРозвиваючий музичний столик, Fisher price

Прокат дитячих товарів - Розвиваючий музичний столик, Fisher price

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 100 грн
Ціна за 2 тижні - 150 грн
Ціна за місяць - 200грн

Розвиваючий музичний столик Fisher price.

 

    Розвиваючий музичний столик від Fisher price являє собою великий розвиваючий центр. На ньому є ноутбук з мишкою, телефончик, піаніно, книжечка. Стільницю можна знімати і класти перед дитинкою! На столику можна прослухати багато музики та різних звуків - 40 мелодій. Світлові ефекти, різні музичні кнопочки і т.д. не залишать байдужим Вашого малюка. Музичні забави  включають в себе співи, пісні, мелодії, звуки реальних інструментів і різних музичних стилів.

     Столик сприяє розвитку сенсомоторних навичок (почуття форми, розміру, визначення кольору, моторики), мови і навичок спілкування, а також стимулює до активних дій і руху.

    Ваша дитина буде надовго зайнятою! Адже так багато належить зробити - цілих чотири кути веселого навчання! Інтерактивний музичний столик Fisher-Price пропонує інтерактивне навчання, заохочуючи до руху і дослідження всього столика. Справжнє відкриття для маленького непосиди! Його чекають мелодії, чарівні звуки, різноманітні вогники ну і ... англійська мова !!!

     Цей чудовий розвиваючий центр познайомить Вашу дитину з буквами, цифрами, рахунком, кольорами, формами, першими словами. Малюк дізнається, що таке протилежності, познайомиться з тваринами ... І все це в простій, доступній та ігровій формі. Маленький непосида і не помітить, як почне говорити one, two, three ...

     Столик двомовний російсько-англійський. Має кілька режимів, музичний, ігровий, вивчення англійської. Музичний Ноутбук дозволяє дитині відкрити для себе алфавіт. Фортепіано допомагає дитині розрізняти кольори. Телефон познайомить з цифрами. Книжечка навчить першим словам.

    Музичний столик Fisher-Price зростатиме разом з Вашим малюком: маленькі дітки можуть грати сидячи, як тільки малюк підросте і навчиться стояти самостійно, до столика можна прикріпити ніжки, що буде спонукати дитину подорожувати навколо столика і вивчати його.

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.