Головна  /  Розвиваючі іграшки  /  Розвиваючий ігровий столик - "Життя в Амазонії" EvenfloРозвиваючий ігровий столик - "Життя в Амазонії" Evenflo

Прокат дитячих товарів - Розвиваючий ігровий столик - Життя в Амазонії Evenflo

Вартість застави - 500 грн

Ціна за тиждень - 150 грн
Ціна за 2 тижні - 250 грн
Ціна за місяць - 350грн

Розвиваючий ігровий столик - "Життя в Амазонії "  Evenflo.

 

     Це дійсно заворожуючий і просто геніальний ігровий центр! Ви одразу отримуєте 3 ігрові майданчики, на яких Ваш малюк може весело розвиватися з самого народження і до 3-х років!

     Розвиваючий ігровий столик - "Життя в Амазонії "  Evenflo  3 в 1: і це килимок для ігор, і ігровий центр, і столик для перших кроків. Він познайомить Вашого малюка зі звуками і чудесами навколишнього світу!
     Бренд Evenflo пропонує батькам безпечну альтернативу ходункам і стрибуни з різними відповідними віком іграшками, які допомагають дитині досягти важливих етапів свого розвитку. Всі іграшки рухаються, обертаються і розташовані в безпосередній близькості від малюка.
Оформлення у вигляді веселої теми джунглів дуже подобається різним віковим категоріям. Різноманіття іграшок, ігрових елементів, мелодій, пісень і звуків сприятимуть розвитку дрібної моторики, дотику і музичному сприйняттю. Також центр забезпечить малюкові велику кількість різноманітних вправ для зміцнення м'язів ніг, спини і м'язів шиї. Сидіння обертається на 360 градусів і має 3 положення висоти - центр зростає разом з Вашою дитиною!

     Іграшки, спеціально розроблені з урахуванням віку малюка і дозволяють освоїти 10 основних навичок. Базова і дрібна моторика, вивчення об'єктів, вивчення причинно-наслідкових зв'язків, самоаналіз, розвиток дотику, розвиток зорового сприйняття, стійкості предметів, взаємодія очей і рук, музичний розвиток. 


 

Демонстраційне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.