Головна  /  Розвиваючі іграшки  /  Столик-стрибунці "Натхнення" SassyСтолик-стрибунці "Натхнення" Sassy

Прокат дитячих товарів - Столик-стрибунці Натхнення Sassy

Вартість застави - 500 грн

Ціна за тиждень - 150 грн
Ціна за 2 тижні - 250 грн
Ціна за місяць - 350грн

Столик-стрибунці "Натхнення" Sassy.

 

      Контрастні кольори, цікаві візерунки, забавні текстури та різноманітні іграшки будуть надихати  дитину до гри. Всі іграшки призначені, щоб стимулювати  органи чуттів дитини - слух, дотик, зір і смак. Ідеальне місце для дитини, щоб досліджувати, бавитись і отримуватити задоволення!

      Крісло підвішене до міцного металевого каркаса  і стоїть на місці, а дитина може весело стрибати і грати в ньому. Завдяки цьому виключається можливість отримання травм дитиною і Ви можете не хвилюватися за безпеку малюка. Сидіння повертається на 360 градусів, забезпечуючи легкий доступ до всіх іграшок ігрового центру.  Коли малюк починає стрибати, музика і світло автоматично включається, підбадьорюючи його.  Ігрова панель з великою кількістю музики і забавних звуків надовго приверне малюка, безліч дрібних пересувних іграшок сприяє розвитку дрібної моторики. Стрибуни регулюються в трьох позиціях по висоті, залежно від росту дитини.

     Столик-стрибунці  - це не тільки розвиваючий центр, а також і перший тренажер для вашого малюка. У стрибунцях дитина тренує ніжки для своїх перших кроків, також під час стрибків зміцнюються спинні м'язи. Вони розвивають координацію дітей, спонукають їх до активних рухів, при цьому доставляючи малюкам масу задоволення.

     Стрибуни розвивають опорно-рухову систему, зміцнюють кістково-м'язовий апарат, покращують рухові функції та координацію малюка. Вони займають дитину, дарують позитивні емоції, сприяють гарному апетиту і здоровому сну.  Стрибуни призначені для дітей які вже можуть самостійно тримати голівку (від 4-5 місяців) і поки дитина не досягне 12 кг і 81 см в рості.

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.