Головна  /  Розвиваючі іграшки  /  Столик-стрибунці "Відкриття" Fisher-PriceСтолик-стрибунці "Відкриття" Fisher-Price

Прокат дитячих товарів - Столик-стрибунці Відкриття Fisher-Price

Вартість застави - 500 грн

Ціна за тиждень - 150 грн
Ціна за 2 тижні - 2500 грн
Ціна за місяць - 350грн

Столик-стрибунці "Відкриття" Fisher-Price.

 

     Столик-стрибунці "Відкриття" Fisher-Price є гарною альтернативою звичайним ходункам. Це справжнє відкриття для маленьких дослідників!
 
     На відміну від ходунків, перебуваючи в яких,  дитина може пересуватися по всьому будинку (кімнаті, квартирі), в стаціонарних стрибунцях дитина залишається там, де Ви її залишили.
Крісло підвішене до міцного металевого каркаса  і стоїть на місці, а дитина може весело стрибати і грати в ньому. Завдяки цьому виключається можливість отримання травм дитиною і Ви можете не хвилюватися за безпеку малюка.
 
     Висока спинка підтримує спину дитини, а м'яка оббивка з текстилю (по всьому колу) захищає пальчики дитини. Стрибуни призначені для дітей які вже можуть самостійно тримати голівку (від 4-5 місяців).
 
    Сидіння повертається на 360 градусів, забезпечуючи легкий доступ до всіх іграшок ігрового центру.  Коли малюк починає стрибати, музика і світло автоматично включається, підбадьорюючи його.  Ігрова панель з великою кількістю музики і забавних звуків надовго приверне малюка, безліч дрібних пересувних іграшок сприяє розвитку дрібної моторики. 
Стрибуни регулюються в трьох позиціях по висоті, залежно від росту дитини
 
Особливості стрибунців Fisher Price:
розвивають опорно-рухову систему, м'язи, покращують рухові функції та координацію
сидіння обертається на 360 ° 
пружини покриті м'якою тканиною
знімне сидіння для прання 
три положення регулювання по висоті
світлові і звукові ефекти (потрібні 3 батарейки АА).

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.