Головна  /  Розвиваючі іграшки  /  Столик-стрибунці "Зоопарк" Fisher priceСтолик-стрибунці "Зоопарк" Fisher price

Прокат дитячих товарів - Столик-стрибунці Зоопарк Fisher price

Вартість застави - 500 грн

Ціна за тиждень - 150 грн
Ціна за 2 тижні - 250 грн
Ціна за місяць - 350грн

Столик-стрибунці "Зоопарк" Fisher-Price.

 

     Стрибунці "Зоопарк" від Fisher-Price обов'язково подарують Вашому малюкові море позитивних емоцій. Веселі іграшки-звірятка і забавні мелодії з вогниками сприятимуть всебічному розвитку Вашого малюка. Як тільки малюк починає стрибати або смикає за іграшки, грає музика, завдяки цьому, малюкові весело і цікаво рухатися в стрибунцях.

      Столик-стрибунці "Зоопарк" Fisher-Price - це не тільки розвиваючий центр, а також і перший тренажер для вашого малюка. У стрибунцях дитина тренує ніжки для своїх перших кроків, також під час стрибків зміцнюються спинні м'язи. Вони розвивають координацію дітей, спонукають їх до активних рухів, при цьому доставляючи малюкам масу задоволення. У стрибунців Fisher-Price Ваш малюк буде не тільки радісно стрибати і грати, але і буде перебувати в безпечному просторі. І у Вас з'явиться зайва вільна хвилинка для своїх справ.


Переваги стрибунців Fisher-Price:
Міцна конструкція дозволяє маляті стрибати вільно і безпечно;
Інтерактивні іграшки нагороджують стрибки малюка вогнями, звуками і музикою;
Малюк розкручує барабан, щоб активувати вогні і музику (мама може активувати їх на 5 хвилин безперервної гри);
М'яке покриття пружин оберігає  пальчики дитини;
Три рівні висоти дозволяють використовувати стрибуни тривалий час, з того моменту, коли малюк може впевнено тримати голову і поки дитина не досягне 12 кг і 81 см в рості;
Плюшеву подушку сидіння можна прати в машині і сушити в сушарці;

     Стрибуни розвивають опорно-рухову систему, зміцнюють кістково-м'язовий апарат, покращують рухові функції та координацію малюка. Вони займають дитину, дарують позитивні емоції, сприяють гарному апетиту і здоровому сну. 

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.