Головна  /  Стільчики для годування  / Стільчик-бустер для годування Summer InfantДитячий стільчик-бустер для годування Summer Infant Deluxe Comfort

Прокат дитячих товарів - Дитячий стільчик-бустер для годування Summer Infant Deluxe Comfort

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 75 грн
Ціна за 2 тижні - 100 грн
Ціна за місяць - 150грн

Дитячий стільчик-бустер для годування Summer Infant Deluxe Comfort

 

     Зручний і компактний, безпечний та легкий, ергономічний та комфортний дитячий стільчик-бустер для годування Summer Infant Deluxe Comfort. Якщо на кухні не вистачає місця, щоб поставити звичайний дитячий стільчик для годування або Ви часто подорожуєте з дитиною - стільчик-бустер буде для Вас незамінний!
Стільчик для годування Summer Infant Deluxe Comfort Booster
- Компактний.
- Двостороннє кріплення до стільця.
- Трьох точкова система безпеки ременів.
- Знімна стільниця
- Додатковий комфорт подушка сидіння
- 2 рівня регулювання висоти.
- 3 рівні регулювання ширини (ближче далі від малюка)

 

Демонстраційне відео: 

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення . Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.