Головна  /  Стільчики для годування  /  Стільчик для годування Fisher-Price.Стільчик для годування "Рости зі мною" Fisher-Price.

Прокат дитячих товарів - Стільчик для годування Рости зі мною Fisher-Price.

Вартість застави - 500 грн

Ціна за тиждень - 100 грн
Ціна за 2 тижні - 200 грн
Ціна за місяць - 250грн

Стільчик для годування "Рости зі мною" Fisher-Price.

 

     Це дуже зручний і міцний дитячий стільчик для годування від американського бренду Fisher-Price. Він зростає разом з вашим малюком! Стільчик оснащений знімною спинкою, підносом і чохлом. Він може бути використаний як в якості високого стільчика для годування дитини, а також в якості сидіння без спинки і без підносу для быльш старшої дитини. Легкий у догляді та чищені. Обов'язково сподобається вашому малюкові.

     Стільчик призначений для малюків з 6-ти місяців і до 4-5 років (до 23 кг).  Висоту сидіння можна регулювати в 2-х положеннях. Маэ 5-ти точковий ремінь безпеки. Містить обмежувач від випадання. Чохол сидіння і подвійний піднос знімні для чищення. Стільчик легко і компактно складається.

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення . Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.