Головна  /  Стільчики для годування  /  Стільчик для годування Miracolo PinkСтільчик для годування Miracolo Pink

Прокат дитячих товарів - Стільчик для годування Miracolo Pink

Вартість застави - 500 грн

Ціна за тиждень - 100 грн
Ціна за 2 тижні - 200 грн
Ціна за місяць - 250грн

Стільчик для годування Miracolo Pink

    Дитячий стільчик для годування Miracolo - красива і практична модель, яка забезпечує малюкові комфорт, а мамі - спокій за безпеку свого малюка.

    Стільчик оснащений зручним, м'яким сидінням, що регулюється за нахилом спинкою, підніжкою, широким пластиковим столиком-обмежувачем і підносом. Завдяки тому, що столик і піднос знімаються, їх легко тримати в чистоті. Відстань, на якій знаходиться столик від малюка, також можна регулювати в трьох положеннях. П'ятиточкові ремені безпеки не дадуть дитині випасти з стільчика. Під сидінням знаходиться містка корзина для дитячих іграшок.

     Простоту переміщення забезпечують 4 коліщатка. Спеціальні стопори надійно фіксують стільчик на одному місці. Чохол стільчика знімний, допустиме ручне і машинне прання в делікатному режимі.

Особливості:

Високий стільчик для годування
Для дітей від 6 місяців
стильний дизайн
надійна конструкція
Зручне, м'яке сидіння
3 положення столика
Нахил спинки регулюється в 3 положеннях
П'ятиточкові ремені безпеки
Підніжка, регулюється в 3 положеннях
Чохол знімний, допустима машинне прання в делікатному режимі
4 коліщатка, оснащені стопорами

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення . Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.