Головна  /  Шезлонги  /  Крісло-качалка "Зоопарк" Fisher PriceКрісло-качалка "Зоопарк" Fisher Price

Прокат дитячих товарів - Крісло-качалка Зоопарк Fisher Price

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 100грн
Ціна за 2 тижні - 150 тижні
Ціна за місяць - 225грн

Крісло-качалка "Зоопарк" Fisher Price.

 

     Крісло-гойдалка Fisher Price Зоопарк ідеально підходить як для новонароджених так і для більш старших дітей, які сидять самостійно. У ньому дитина може спати, їсти, грати з забавними брязкальцями. Панель з іграшками легко складається, і можна включити режим легкої вібрації, для спокійного сну, та для того, щоб на деякий час звільнити руки мами.

     Коли малюк вдаряє по іграшках, він буде чути різні звуки, що стимулює його слухове сприйняття. Крісло з легкістю трансформується в крісло-гойдалку.

Особливості крісла-качалки Fisher Price "Зоопарк":

кольорове крісло з ігровою дугою для розваг дитини;
може гойдатися механічно або стояти нерухомо;
положення дитини в кріслі - лежачи або напівлежачи;
легко трансформується в крісло-гойдалку для дітей більш старшого віку;
обладнано дугою з іграшками;
панель з брязкальцями легко складається, коли приходить час до сну або годування дитини;
віброблок допоможе дитині заснути, імітуючи заколисування.
максимальна вага: до 18-ти кг;

Демонстраційне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.