Головна  /  Шезлонги  /  Крісло-качалка "Легкий відпочинок" Chicco



Крісло-качалка "Легкий відпочинок" Chicco

Прокат дитячих товарів - Крісло-качалка Легкий відпочинок  Chicco

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 100грн
Ціна за 2 тижні - 150 тижні
Ціна за місяць - 225грн

Крісло-качалка "Легкий відпочинок" Chicco.


     Гарно підходить як для новонароджених так і для більш старших дітей, які сидять самостійно. У ньому дитина може спати або ж  бавитись.  Розраховане для дітей з вагою до 9 кг.

     Шезлонг Chicco Easy Relax - ідеальний при використанні під час денного сну. Має анатомічну форму і відкидається регульовану спинку. Два ременя роблять зручним крісло для перенесення.

     Характеристики:
-  спинка регулюється в декількох положеннях для комфорту дитини;
-  чохол зроблений з м'якого, нетоксичного матеріалу, який можна знімати для прання;
-  два варіанти використання: крісло-качалка для малюків і крісло для більш дорослих дітей;
-  зручні ручки для перенесення;
-  легко складається і займає мало місця;
-  максимальне навантаження - 9 кг;

   

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.