Головна  /  Мобілі, Нічники  /  Нічник "Зоряне небо" ANTEQIНічник "Зоряне небо" ANTEQI

Прокат дитячих товарів - Мобілі, Нічник Зоряне небо  ANTEQI

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 50грн
Ціна за 2 тижні - 100 тижні
Ціна за місяць - 150грн

Нічник "Зоряне небо" ANTEQI

 

Нічник "Зоряне небо" прекрасний подарунок для вашої дитини. Він освітить кімнату вашого малюка прекрасними зірками і місяцем.
Живлення  світильника можливо від usb дроту або від чотирьох батарейок типу ААА. Комплектується напівпрозорим матовим ковпаком, який дозволяє створити більш приглушене затишне світіння. Нічник має три кнопки управління, які відповідають трьом режимам роботи (їх можна поєднувати в будь-якій комбінації):
1) досить яскрава проекція білого світла (білі зірки);
2) режим RGB з можливістю вибору одного або змінного світіння червоного, синього і зеленого кольорів;
3) обертання сфери.

Також світильник має кнопку таймеру, яка дозволяє встановити  тривалість проекції на потрібний Вам час.

Характеристики:
Створює рухомі проекції на стіни і стелі.
Джерело світла: 4 світлодіодних ламп.
Режими роботи: 3 кнопки (обертання, білий світ, різнобарвне світіння).
Напруга: 5 В.
Живлення: USB-кабель або 4 батарейки ААА.
Матеріал: пластик.
Колір корпусу: чорний.
Розміри: 13 см x 13 см x 14.5 см.
УВАГА! Не використовуйте одночасно батарейки і USB-шнур.

 

Демонстраційне відео 

 

 

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити   сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів  які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення . Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.