Головна  /  Мобілі, Нічники  /  Нічник-черепаха "Зоряне небо"Мобайлик "Солодкі сни" Ginzick

Прокат дитячих товарів - Мобілі, нічники

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 100грн
Ціна за 2 тижні - 150 тижні
Ціна за місяць - 200грн

Нічник-черепаха "Зоряне небо"

 

     Нічник "Зоряна черепаха" - плюшева м'яка черепашка з пластиковим панциром, яка вночі утворює на стелі і стінах кімнати зіркові сузір'я.

     Нічник м'яко перетворює дитячу спальню в зоряний прихисток, який допоможе вашій дитині спокійно заснути і позбавитися від страху темряви. Зі свого пластикового панцира черепахи проектує повне зоряне небо на будь-яку поверхню.

     Нічник "Зоряна черепаха" має три заспокійливих кольори: синій, зелений і аквамарин. Ця черепаха створює чарівно-спокійну атмосферу, яка є ідеальною для того щоб допомогти дітям і дорослим легко і солодко засинати.

     Цей нічник більше, ніж просто помічник сну - він також діалогова і розвиваюча іграшка. У ньому 8 реальних сузір'їв. Батьки з дітьми можуть вивчати ці сузір'я наочно, використовуючи чудовий ілюстрований гід разом із зоряною черепахи.

     Прекрасний подарунок для будь-якого віку. Пориньте в світ дрімоти під красивим, заповненим зірками небом.

Цей чудовий нічник функціонує автоматично, вимикається через 45 хвилин.

Харчування: 3 батарейки ААА (у комплект не входять).

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити   сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів  які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення . Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.