Головна  /  Молоковідсмоктувачі  /  Електричний молоковідсмоктувач MEDELAЕлектричний молоковідсмоктувач Pump in Style Advanced Breastpump MEDELA

Прокат дитячих товарів - Молоковідсмоктувачі

Вартість застави - 500 грн

Ціна за тиждень - 200грн
Ціна за 2 тижні - 300 тижні
Ціна за місяць - 400грн

Електричний молоковідсмоктувач MEDELA Pump in style

 

     Електричний молоковідсмоктувачного MEDELA Pump in style  ідеальне багатофункціональне рішення потреб працюючих та активних мам. Технології, що застосовувалися при його розробці, засновані на результатах новітніх досліджень. Найбільш популярна модель на світовому ринку подвійних електричних молоковідсмоктувачів. Призначений як для подвійного, так і для одинарного зціджування. 

     Інноваційні технології подвійного та двофазного зціджування роблять цю процедуру швидкою, ефективною і максимально комфортною, а відтак скоротити максимум часу. Завдяки технології двофазного зціджування молоковідсмоктувач  імітує природнє смоктання материнських грудей дитиною, що робить зціджування надзвичайно комфортним. Більш швидкий прилив і максимальний потік молока скорочують процедуру зціджування, дозволяючи Вам зцідити більше молока за менший час.

     Призначений для зціджування як з одних грудей, так і з двох, MEDELA Pump in style  заснований на технології двофазного зціджування, яка дозволяє запустити і підтримувати лактацію на високому рівні. Крім того, подвійне зціджування стимулює приплив молока, допомагаючи збільшити його кількість. Молоковідсмоктувач дуже простий у використанні і управлінні. Крім того, він може автоматично перемикатися з режиму стимуляції в режим зціджування. Завжди починайте роботу з фази "стимуляції", яка в подальшому переходить в фазу "зціджування". MEDELA Pump in style має плавне регулювання рівня вакууму (сили зціджування).

     Молоковідсмоктувач вмонтований в стильний, елегантний і практичний рюкзак, який має повний набір для зціджування, зберігання і перевезення грудного молока. Електричний молоковідсмоктувач MEDELA Pump in Style Advanced Breastpump  був розроблений спеціально для мам, які зціджують грудне молоко головним чином поза домом. Тому залишайтеся активними і мобільними протягом усього періоду грудного вигодовування, незалежно від тривалості свого робочого дня!

 
Демонстраційне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.