Головна  /  Молоковідсмоктувачі  /  Молоковідсмоктувач двухфазный механічний MEDELAМолоковідсмоктувач двухфазный механічний Harmony MEDELA

Прокат дитячих товарів - Молоковідсмоктувачі

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 100грн
Ціна за 2 тижні - 150 тижні
Ціна за місяць - 200грн

Молоковідсмоктувач Medela Harmony Manual Breast Pump двухфазный механічний.

 

     Якщо Ви є зайнятою мамою, часто проводити час поза домом, чи маєте проблеми при вигодовуванні через анатомічні особливості грудей радимо вам спробувати молоковідсмоктувач Harmony ручного типу від компанії Medela яким ви можете легко і з задоволенням зціджувати молоко - в будь-який момент.

      Під час годування грудьми приплив молока стимулюється ссанням материнських грудей малюком. Він смокче спочатку швидко, але не сильно, таким  чином стимулює приплив молока (фаза «стимуляції»), а коли молоко починає надходити, малюк смокче вже не так швидко, але з більшою силою (фаза «смоктання»). Технологія двофазного зціджування, яка покладена в основу функціонування молоковідсмоктувача, ефективно імітує цей процес.

      Зціджування молока за допомогою двофазного молоковідсосу настільки зручне, що вам здається, ніби ви дійсно годуєте грудьми. Прискорене виділення і максимальний потік молока значно скорочують процедуру зціджування. Використовуючи молоковідсмоктувач, ви зможете зцідити більше молока за менший час.

 

Переваги молоковідсмоктувача Harmony:

 

Ефективність: завдяки нашій технології двофазного зціджування ви зможете зцідити більшу кількість молока за менший час

Індивідуальний підхід: ідеальний прилад  для зціджування вручну

Зручність: регульована ручка і ручне управління забезпечують комфорт при зціджуванні

Легкість застосування: простота зборки, використання і очищення

Мобільність: невеликий і легкий молоковідсмоктувач  Harmony - ідеальний пристрій для непомітного зціджування в будь-якому місці.

     Молоковідсмоктувачі Medela виготовлені з безпечного пластику,що сертифікований в країнах ЄС та Америці, Японії, Австралії тощо. Не містить токсичних продуктів та Бісфенол А. Безпечний від народження.

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.