Головна  /  Молоковідсмоктувачі  /  Електричний молоковідсмоктувач MEDELAЕлектричний молоковідсмоктувач MEDELA swing breastpump

Прокат дитячих товарів - Молоковідсмоктувачі

Вартість застави - 500 грн

Ціна за тиждень - 200грн
Ціна за 2 тижні - 300 тижні
Ціна за місяць - 350грн

Електричний молоковідсмоктувач MEDELA swing breastpump.

 

      Двофазний електричний молоковідсмоктувач Medela Swing - новітня високотехнологічна розробка, заснована на останніх наукових дослідженнях. У першій фазі молоковідсмоктувач стимулює надходження молока (так само робить і немовля, використовуючи особливий ритм і силу смоктання). У другій фазі відбувається швидке і комфортне зціджування. Безпосередньо під час зціджування Ви зможете відрегулювати його силу і частоту.

    Електричний молоковідсмоктувач MEDELA swing підійде і коли Ви маєте намір зціджувати молоко рідко (захворіли, потрібно вийти у справах), і для щоденного зціджування. Цей унікальний молоковідсмоктувач  не тільки дуже стильний (нагорода Medical Design Excellence Award - Краща Дизайнерська розробка в області медицини).

     Молоковідсмоктувач  дуже зручно використовувати: електричну частину можна закріпити на шиї або на поясі. Крім того, ніжна силіконова лійка м'яко стимулює груди. Двофазний електричний молоковідсмоктувач MEDELA swing легко розбирається, коли його потрібно помити, і так же легко збирається знову.

     Молоковідсмоктувач зроблений з високоякісного пропілену, який не вступає в хімічну реакцію з молоком. Апарат може працювати як від мережі (адаптер входить в комплект), так і від батарейок. Гарантія: 12 місяців. Компанія Medela знаходиться в Швейцарії і вже протягом 50 років виробляє продукцію, яка допомагає мамам забезпечити своїм малюкам найкраще харчування - грудне вигодовування. При виробництві продукції компанія використовує високотехнологічні безпечні матеріали.

Демонстраційне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.