Головна  /  Молоковідсмоктувачі  /  Механічний молоковідсмоктувач MEDELAМеханічний молоковідсмоктувач MEDELA

Прокат дитячих товарів - Молоковідсмоктувачі

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 50грн
Ціна за 2 тижні - 100 тижні
Ціна за місяць - 150грн

Механічний молоковідсмоктувач Medela "Base Manual Breast Pump"

 

     Механічний молоковідсмоктувач Medela  ідеальний помічник для зціджування молока. Завдяки відносно простій конструкції молоковідсмоктувач Medela вже  25 років є лідером в цьому сегменті.

      Крім простої конструкції, механічний молоковідсмоктувач Medela  володіє багаторівневим регулюванням сили зціджування для більшого комфорту. Дана модель підійде для мам, які після народження малючків  планують годувати дитину грудьми довше.

Особливості механічного молоковідсмоктувача Medela "Base Manual Breast Pump" 

Проста конструкція;
Можливості регулювання сили зціджування;
Висока функціональність за низьку ціну;
Всі елементи молоковідсосу Medela "Base Manual Breast Pump" можна стерилізувати;
Сумісний з усіма елементами фірми Medela.
Зроблено в Швейцарії.

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.