Молоковідсмоктувачі. Грудне вигодовування - найкраще рішення для Вашої дитини

     Материнське молоко - є найкращою та найкориснішою їжею для малюка. Годування груддю - є одним із самих природніх та корисних занять для мам та їх малюків. І саме годування грудним молоком найкраще впливає на майбутнє здоров'я новонародженого. На сьогодні не існує формули, яка б дозволила відтворити унікальні властивості грудного молока, незалежно від того скільки б вітамінів та мінералів, корисних добавок в неї ні входило. Грудне молоко - єдине повноцінне природне харчування для ваших немовлят.

     Також дуже важливим є й те, що грудне вигодовування сприяє виникненню виключно тісного зв'язку між матір'ю та дитиною, яку може створити тільки мати. Наш прокат дитячих товарів у Львові "Карапузики" пропагує грудне вигодовування і надає можливість прокату молоковідсмоктувачів від Швейцарскої медичної транснаціональної компанії MEDELA яка була заснована у 1961 році і успішно працює донині.


     Молоковідсмоктувачі фірми MEDELA є результатом грунтовних і авторитетних досліджень які допоможуть Вам максимально полегшити годування груддю. Завдяки розробленій нанотехнології двофазного зціджування, молоковідсмоктувач імітує максимально подібну до дитини манеру смоктання материнських грудей. Електронний молоковідсмоктувач дуже зручний у використанні, при цьому відчуття від зціджування майже не відрізняються від безпосереднього грудного вигодовування. Більш швидкий приплив і максимальний потік молока значно скорочують процедуру зціджування, так що Ви зможете зцідити більше молока за менший час.

      Молоковідсмоктувачі від MEDELA, які ви можете взяти напрокат в нашому прокаті дитячих товарів у Львові "Карапузики" дуже зручні і по-справжньому легко самостійно перемикаються з однієї фази на іншу або легко встановлюється найбільш зручний і комфортний рівень вакууму. Цей електронний молоковідсмоктувач може працювати як від автономних стандартних батарей так і від мережі за допомогою мережного адаптера. Можливість роботи від батареї і наявність кріпильного ременя гарантують Вам максимальну мобільність.


     Молоковідсмоктувачі від MEDELA дуже прості у застосуванні: якщо Вам необхідно зцідити грудне молоко поза вашою оселею, Ви можете взяти електронний молоковідсмоктувач з собою. Особлива легкість його збірки означає, що він завжди доступний для використання. Ті частини молоковідсмоктувача, що входять в контакт з грудним молоком, не містять бісфенол-А і легко очищуються, незалежно від того, кип'ятите Ви їх, дезинфікуєте або очищуєте за допомогою пакетів для парової стерилізації в мікрохвильовій печі.

 

     Отже ласкаво просимо вас завітати до нашого прокату дитячих товарів «Карапузики» у м. Львів, який розміщений у Новому ЦУМі на 4 поверсі в 13 залі. Молоковідсмоктувачів від MEDELA у нас цекорисно, зручно, безпечно та вигідно. Ми раді надати Вам консультативну допомогу.