Головна  /  Мобілі, Нічники  /  Мобайлик "Маленька принцеса" Tiny LoveМобайлик "Маленька принцеса" Tiny Love

Прокат дитячих товарів - Мобілі, нічники

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 100грн
Ціна за 2 тижні - 150 тижні
Ціна за місяць - 200грн

Мобайлик "Маленька принцеса" Tiny Love.

 

      Музичний мобіль від Tiny Love "Маленька принцеса" з чудовими підвісними іграшками буде поруч з перших днів життя. Ідеально підходить для будь-якого стану дитини: активного неспання, спокійного відпочинку і ніжного сну. Кольори, контрастні текстури, а також рухомі частини зможуть збагачувати візуальний досвід немовлят, допомагаючи їм навчитися фокусуватися на об'єктах і відстежувати рухами очей.

     Вперше в Мобайлі застосовується ідея функціональної трансформації. Ця іграшка точно не втратить своєї привабливості для малюка протягом перших 3 років життя.
Перший варіант - класичний мобайл, який буде радувати і заколисувати вашого малюка протягом перших 5 місяців. Це повнорозмірний мобайл з вбудованим нічником і підсвічуванням.
Другий варіант - Класичний нічник для малюка, який буде заспокоювати і колисати підрослого малюка а м'яке підсвічування блоку буде відганяти привидів,  що сховалися в темряві.
Третій варіант Ваш малюк вже  підріс, він ходить, грає, і любить наслідувати старших і тут ви подаєте йому його перший в житті власний магнітофон, з кнопками, що світяться, більш ніж 15 варіантів мелодій, який можна взяти з собою на прогулянку і похвалитися перед друзями .
Загальна тривалість звучання мелодій більше 40 хвилин, в мобайлику запрограмоване 6 типів мелодій: джаз, класика, природа, всесвітні хіти, колискові і навіть шуми які, малюк чув у мами в животику.
1. 18 різних мелодій
2. 40 хвилин безперервної музики
3. тривалий термін використання від 0 до 3 років.

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити   сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів  які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення . Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.