Головна  /  Мобілі, Нічники  /  Мобайлик "Веселі звірятка" Tiny LoveМобайлик розвиваючий "Веселі звірятка" Tiny Love

Прокат дитячих товарів - Мобілі, нічники

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 100грн
Ціна за 2 тижні - 150 тижні
Ціна за місяць - 200грн

Мобайлик розвиваючий "Веселі звірятка" Tiny Love

 

      Розвиваючий мобайл об'єднує безліч захоплюючих обертань і рухів. Об'єднуючи музику і рух, мобайл стає незамінним і близьким для вашого малюка. Дивитися в стелю - заняття нудне. Куди краще розглядати як пропливають над головою кумедні яскраві іграшки. І все це під музику. Малюкові здається, що мобаил живе своїм життям, проте завжди прислухається до його інтересів. Чари, та й годі. Розвиваючий мобайл об'єднує безліч захоплюючих обертань і рухів.

особливості:
- 2 види руху

- можна використовувати музичний блок окремо
- 3 класичних мелодій загальною тривалістю 20 хвилин
- заспокоюючий нічник

- гарненькі тваринки
- чорно-білі спіральки
3 режими роботи:
- Виключений
- Включений
- Включений + світло

       Два види пересувань веселих звіряток допоможуть вашому малюкові сконцентрувати увагу на об'єктах і супроводжувати їх оченятами, посилюючи просторове сприйняття, м'язи очей і поліпшуючи зір. Розслаблює і заспокоює малюка. Об'єднуючи музику і рух, мобайл стає незамінним і близьким для вашого малюка. Збагачує візуальний досвід завдяки барвистим рухливим іграшкам. 20 хвилин приємної класичної музики швидко заспокоять і заколишуть вашого малюка!

 

Демонстраційне відео:

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити   сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів  які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення . Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.