Головна  /  Мобілі, Нічники  /  Мобайлик "Солодкі сни" GinzickМобайлик "Солодкі сни" Ginzick

Прокат дитячих товарів - Мобілі, нічники

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 100грн
Ціна за 2 тижні - 150 тижні
Ціна за місяць - 200грн

Мобайлик "Солодкі сни" Ginzick

 

     Мобайлик "Солодкі сни" від Ginzick з  інфрачервоним пультом дистанційного керування створений спеціально для вашого немовляти. Надійна та безпечна конструкція мобайлику стане вашому малюку першою музичною сринкею з нескінченними милими композиціями та вогниками. Вражаючий мобайлик "Солодкі сни" Ginzick з великою кількістю функцій об"єднав в собі і функцію тематичного мобільного телефону з безлічю звуків тваринок та різних композицій. Симпатичні плюшеві ляльки, що рухаються з унікальним та неповторним дизайном, наповнені різними функціями, надовго зачарують погляд вашого малюка та заспокоять його коли він чимось засмучений. Мобайлик "Солодкі сни" Ginzick розважаить вашу дитину та буде стимулювати розвиток важливих навичок. 

     Два види пересувань веселих звіряток допоможуть вашому малюкові сконцентрувати увагу на об'єктах і супроводжувати їх оченятами, посилюючи просторове сприйняття, м'язи очей і поліпшуючи зір. Розслаблює і заспокоює малюка. Об'єднуючи музику і рух, мобайл стає незамінним і близьким для вашого малюка. Збагачує візуальний досвід завдяки барвистим рухливим іграшкам. 

Нехай ваша дитина насолоджується та розвивається.

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити   сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів  які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення . Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.