Головна  /  Медичне обладнання  /  Синя лампа МінінаСиня лампа Мініна

Прокат дитячих товарів - Інгалятор-небулайзер OMRON NE–C28P

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 75грн
Ціна за 2 тижні - 100 грн
Ціна за місяць - 150грн

Синя лампа Мініна     

 

     Синя лампа - рефлектор для прогрівання тіла. Лікування ОРЗ, нежиті і інших захворювань. Має стандартний розмір відбивача. Дія синьої лампи заснована на унікальній дії синього спектра світла на людський організм.
 
     Ще дуже давно люди відзначили заспокійливу дію синьої лампи на організм людини.
Сучасні технології дали можливість використовувати випромінювання синього спектра по максимуму, даруючи людям здоров'я і комфорт. Завдяки синій лампі можна вилікувати легку застуду всього за один день або за 2-3 сеанси опромінення. Синя лампа має протизапальну, заспокійливу, розсмоктуючий вплив на шкіру, сприяє зменшенню больового синдрому, стабілізації роботи нервової системи, зняття напруги, набряків, підвищує працездатність, сприяє підвищенню імунітету.
Cіняя лампа, ще її називають рефлектор Мініна, оснащена рефлектором з діаметром 16 см. Сині лампи - хороший інструмент, яким можуть користуватися всі члени сім'ї. Синя лампа дозволяє вилікувати за один або два сеанси початок  застуди, допоможе прискорити одужання. Синя лампа дозволяє зменшити можливості ускладнень від гострих респіраторних вірусних інфекцій, а також грипу.
Рефлектор в Синій лампі призначений для концентрації і випромінювання лампи розжарювання в напрямку, який небхідно людині.
Рефлектори Синіх ламп  виконані у формі дзеркальних відображають півсфер з добротної міцної нержавіючої сталі. Конструкція рефлектора дозволяє зібрати промені в фокус і направити їх від випромінювача лікуючого світла в оптичну область, що має діаметр близько 5 см. Саме направлений світловий потік і сприяє швидкому одужанню пацієнтів.

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.