Головна  /  Медичне обладнання  /  Небулайзер OMRONІнгалятор-небулайзер OMRON NE–C28P

Прокат дитячих товарів - Інгалятор-небулайзер OMRON NE–C28P

Вартість застави - 500 грн

Ціна за тиждень - 100грн
Ціна за 2 тижні - 200 грн
Ціна за місяць - 300грн

Компресорний інгалятор OMRON NE–C28P

 

     На сьогоднішній день в лікуванні і профілактиці захворювань дихальних шляхів найбільш сучасним, ефективним і простим методом, що прийшов на зміну таблеткам і ін'єкціям, є небулайзерна терапія. У будь-який час, в будь-якому місці: в лікарні, вдома, на роботі, в машині або на відпочинку небулайзери  OMRON є надійним інструментом в боротьбі із захворюваннями органів дихання. Небулайзерами OMRON обладнані багато клінік у всьому світі. Висока продуктивність і точно контрольований ступінь розпилення лікарських засобів, підтверджена сертифікація відповідно до Європейського стандарту EN 13544-1 (. Устаткування для респіраторної терапії Частина 1: Системи розпилення та їх компоненти) роблять їх справді незамінними в домашньому і професійному використанні.

OMRON NE-C28P

Висока продуктивність інгалятора, потужний компресор, дрібнодисперсний аерозоль, ефективно досягає нижніх дихальних шляхів, можливість використання широкого спектру лікарських розчинів - все це робить небулайзер OMRON Comp AIR C28 Plus ідеальним при тривалому використанні в домашніх умовах.

Поєднання потужного блоку компресора з інноваційною технологією, а також висока швидкість розпилення (0,5 мл / хв) забезпечує максимально ефективну і комфортну доставку лікарського засобу в дихальні шляхи.


Комплектується небулайзерною камерою CompAir ™, в основі якої лежить запатентована розробка ТМ OMRON технологія віртуальних клапанів (Virtual Valve Technology - VVT)
Просте управління однією кнопкою
Розмір частинок лікарського аерозолю  менше 5 мкм (респіраторна фракція) становить понад 74%, завдяки чому максимум лікарського засобу потрапить в нижні дихальні шляхи.
Висока швидкість розпилення в 0,5 мл / хв
Простота підготовки і легкість інгаляції в режимі природного дихання
Можливість застосування різного роду медичних препаратів
Ефективне осадження в дихальних шляхах
Економне використання лікарського засобу: мінімальні втрати ліків під час інгаляції та малий залишковий об'єм
Виключена ймовірність втрати або деформації клапанів
Необмежений час роботи компресора
Легкість дезінфекції.
Можливо кип'ятіння, автоклавування, хімічна обробка деталей
Вологозахищений перемикач виключає потрапляння води або ліків
Довга трубка для того, щоб проводити інгаляцію на максимально великій відстані від компресора
Сертифікація відповідно до вимог Європейського стандарту EN 13544-1

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.