Головна  /  Медичне обладнання  /  Небулайзеро OMRONІнгалятор-небулайзер A3 Complete OMRON

Прокат дитячих товарів - Інгалятор-небулайзер A3 Complete OMRON

Вартість застави - 500 грн

Ціна за тиждень - 100грн
Ціна за 2 тижні - 200 грн
Ціна за місяць - 300грн

 Небулайзер OMRON A3 Complete

 

     Прорив 2017 року - найбільш очікуваний компресорний небулайзер від японської корпорації OMRON А3 Completeс з регулюванням розміру часток тепер в Україні! Унікальна конструкція небулайзерної камери з регулюванням розміру часток дозволяє лікувати захворювання верхніх, середніх і нижніх дихальних шляхів одним пристроєм!

     Небулайзер OMRON A3 Complete цє медичний прилад, здатний створювати аерозоль з характеристиками, відповідними для лікування різних респіраторних захворювань. Регулюючи кільце управління розпиленням на кришці небулайзерної камери, можна створити аерозоль з характеристиками, що дозволяють отримати максимальне проникнення лікарського засобу в дихальні шляхи, для яких призначено лікування. Це інноваційний науковий підхід для домашнього лікування, цей пристрій було розроблено у співпраці з пульмонологогамі з метою підвищення ефективності лікування астми, хронічного бронхіту, а також респіраторних захворювань, алергічної та іншої етіології.

     При будь-якої патології органів дихання єдиний зареєстрований в Україні небулайзер OMRON A3 Complete з регульованим розпиленням доставить лікарський препарат точно до місця патологічного процесу (верхні, середні, нижні відділи дихальних шляхів). Зміна розміру часток в аерозолі дозволяє швидко і ефективно доставити ліки в відділи легень і дихальних шляхів, уражені запаленням або іншим патологічним процесом.

 OMRON А3 Complete має 3 положення кільця розпилювача на небулайзерній камері:

Положення 1: розмір часток становить від + 7,5мкм, який підходить для лікування захворювань верхніх дихальних шляхів (риніт, гайморит, ларингіт і т.п.)

Положення 2: розмір часток становить 4,5-7,5 мкм, який підходить для лікування захворювань середніх дихальних шляхів (трахеїт і т.п.)

Положення 3: розмір часток становить 2-4,5 мкм, який підходить для лікування захворювань нижніх дихальних шляхів (астма, бронхіт тощо)

Мінімальний обсяг небулайзерної камери становить 2 мл - максимальний 12 мл

Рівень шуму компресора (на відстані 1 м) - 65 дБ

Швидкість розпилення становить:

Положення кільця розпилення 1: близько 0,7 мл / хв
Положення кільця розпилення 2: близько 0.5 мл / хв
Положення кільця розпилення 3: близько 0,3 мл / хв


Завдяки унікальній конструкції небулайзерної камери досягається економне використання лікарського засобу: мінімальні втрати ліків під час інгаляції та малий залишковий об'єм

Небулайзер A3 Complete укомплектований усіма необхідними аксесуарами для використання за призначенням.

Увага! Перед використанням пристрою проконсультуйтеся з лікарем щодо того, яке положення кільця розпилення є найкращим для призначеного лікування та уважно ознайомтесь з інструкцією по експлуатації приладу.

 

Демонстраційне відео: 

 

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.