Головна  /  Манеж  /  Ліжечко-манеж Chicco GoodnightЛіжечко-манеж Chicco Goodnight

Прокат дитячих товарів - Манежі

Вартість застави - 400 грн

Ціна за тиждень - 150грн
Ціна за 2 тижні - 250 тижні
Ціна за місяць - 300грн

Ліжечко-манеж Chicco Goodnight<

Ліжечко-манеж Chicco Goodnight  поєднує в собі ліжечко для самих маленьких і манеж для ігор. У манежі тверда основа, яка забезпечить малюкові комфорт і правильне формування хребта, м'яке дно захистить від можливих ударів. Допускається установка в ліжечко звичайного матраца.

Прозорі сітчасті бічні стінки забезпечують вентиляцію і дозволять постійно спостерігати за малюком, є подвійний захист від мимовільного складання.

Ліжечко-манеж Chicco Goodnight містить бічну кишеню, що дозволяє тримати під рукою необхідні для дитини речі.

Ліжечко-манеж Chicco Goodnight  оснащене чотирма ніжками і додатковою опорою в центрі, що забезпечує стійкість. Манеж компактно складається в практичну сумку з ручкою для перенесення.

 

Характеристика дитячого манежу-ліжка Chicco Goodnight:

легко складається
жорстке дно
подвійний захист від випадкового складання
хороша вентиляція завдяки сітчастим стінкам
компактна сумка для зберігання і перевезення ліжечка
можна використовувати як звичайне ліжечко, достатньо просто встановити в нього звичайний матрац
принцип складивання як парасолька.

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.