Головна  /  Розвиваючі килимки  /  Розвиваючий килимок для грудничків Роболенд YookidooРозвиваючий килимок для грудничків Роболенд Yookidoo

Прокат дитячих товарів - Розвиваючий килимок для грудничків Роболенд Yookidoo

Вартість застави - 500 грн

Ціна за тиждень - 150 грн
Ціна за 2 тижні - 250 грн
Ціна за місяць - 300грн

Розвиваючий інтерактивний музичний килимок Yookidoo Роболенд

 

     Розвиваючий музичний килимок Yookidoo Роболенд - незвичайна модель інтерактивного килимка для малюків. М'яка колірна гамма чудово підходить для дитячих очей, не травмуючи зір.
Килимок являє собою тренажер для розвитку м'язів тіла дитини протягом першого року життя в три етапи:

     Перший етап: малюк лежить на животику і уважно стежить за рухом музичної машинки
Другий етап: дитина лежить на спині і спостерігає за рухом машинки, яка закріплена між двома м'якими дугами килимка
Третьий етап: малюк стає повністю самостійним, так як він вже навчився сидіти. У такому положенні дитина може включати і вимикати машинку, грати з двома м'якими іграшками або зі своїм відображенням у дзеркалі

Основні переваги:

- Машинка рухається по килимку паралельно очам дитини, при цьому звучить приємна музика
- Малюк може одягати на машинку м'які іграшки і самостійно зупиняти її рух
- Машинку можна підвішувати
- Забавні м'які іграшки
- Додатково в комплекті м'яка подушечка у вигляді собачки

Розмір: 103.5 х 95.5 х 48 см
Живлення: 3 батарейки АА
Країна-виробник: Ізраїль

    Yookidoo - це відкриття в світі природного навчання, розваг і творчих ігор для малюків. Усвідомлюючи всю важливість процесу пізнання дитиною світу, компанія розробила абсолютно новий підхід до гри і навчання через стимулюючі, інтерактивні і високо інноваційні продукти.

     Іграшки Yookidoo, розроблені дизайнерським бюро, неодноразово визнавалися як унікальні інноваційні товари, і моментально ставали бестселерами в усьому світі.
Товари від цього бренду не тільки розважають малюків, а й сприяють їх всебічному розвитку: фізичному, розумовому і емоційному.

     Іграшки Yookidoo розробляються з урахуванням ретельного вивчення того, як малюки взаємодіють з навколишнім світом, а також виходячи з того, що їх найбільше цікавить.На сьогоднішній день, результатом роботи бренду є мільйони задоволених дітей і батьків в більш ніж 50 країнах світу!

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.