Головна  /  Розвиваючі килимки  /  Розвиваючий коврик "Весела ферма" CanpolРозвиваючий коврик "Весела ферма" Canpol

Прокат дитячих товарів - Розвиваючий коврик Весела ферма Canpol

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 100 грн
Ціна за 2 тижні - 150 грн
Ціна за місяць - 200грн

Розвиваючий коврик  "Весела ферма" Canpol

 

     Розвиваючий килимок  "Весела ферма"  буде гарним іта безпечним ігровим майданчиком для вашого маляти. Його можна використовуватися не тільки в якості розвиваючого килимка також він може служити як самостійний манеж. За допомогою липучок, що пристібаються по краю килимка, утворюються надійні бортики що убезпечить ваного малюка.

     Яскравий барвистий килимок має безліч розвиваючих елементів для розвитку і хорошого настрою малюка під час гри. На дугах над килимком розмістилися брязкальця і ??яскраві іграшки-пищалки. Безпечне дзеркальце, підвішене над килимком, навчить малого непосиду ототожнювати себе зі своїм зображенням і стане корисною іграшкою в процесі формування особистості дитини таусвідомленні свого "Я". Іграшки легко знімаються і можуть використовуватися окремо від килимка. На килимку розміщено зображення усміхненої корівки. Шарудливі вушка корівки і мордочка з вбудованою пищалкою неодмінно будуть досліджені маленьким допитливим карапузиком.

     Килимок розвиває слухове, зорове сприйняття малюка, знайомить з різними текстурами тканин, розвиває дрібну моторику пальців і розширює кругозір.

Демонстраційне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.