Головна  /  Розвиваючі килимки  /  Розвиваючий килимок"Піаніно"Розвиваючий килимок"Піаніно" Fisher Price

Прокат дитячих товарів - Розвиваючий килимок Піаніно Fisher Price

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 100 грн
Ціна за 2 тижні - 150 грн
Ціна за місяць - 200грн

Розвиваючий коврик  "Піаніно" Fisher Price.

 

     Розвиваючий ігровий килимок Піаніно Fisher-Price - інноваційна іграшка, яка поєднує класичний дитячий килимок з перевіреним часом іграшковим піаніно. На ігровій панелі закріплюються: дзеркальце у вигляді сонечка, 3 брязкальця - слоник, жабка та тигреня а також  прорізувач - гіпопотам. Іграшка має 4 режими гри і «зростає» разом з малюком. 

     М'які клавіші піаніно легко реагують на дитячі дотики. На піаніно світяться лампочки і грає музика, коли ваш малюк натискає на клавіші піаніно. Піаніно грає довгі до 15 хвилин і короткі мелодії. Коли дитина підростає килимок стає столиком, щоб малюк міг грати сидячи.

     Килимок зроблений з матеріалу яскравих кольорів. Включає 5 іграшок, які можна переміщати. Дуга пересувається вниз для ігор на животику; малюк може грати сидячи і розігрувати цілий концерт на піаніно!  

    Клавіші піаніно зміцнюються навички моторики, коли малюк тягнеться і штовхає іграшки ніжками. Яскраві іграшки розвивають зорово-рухову координацію, коли малюк доторкується до іграшок. Танцюючі вогники і дзеркало розвивають зорове сприйняття малюка. Розвиваючий килимок допоможе розвинути у малюка рухові навики, стимулювати і активізувати мислення, слух і зір, укріпити м'язи рук, ніг і шиї. До килимка прикріплені дуги з іграшками, які можуть шелестіти, дзвеніти, так само є гризунки.

 

Демонстрацйне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.