Головна  /  Розвиваючі килимки  /  Розвиваючий килимок "Стиляга"Розвиваючий килимок "Стиляга" Infantino

Прокат дитячих товарів - Розвиваючий килимок Стиляга Infantino

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 100 грн
Ціна за 2 тижні - 150 грн
Ціна за місяць - 200грн

Розвиваючий коврик  "Стиляга" Infantino.

     Цей розвиваючий килимок для малюків виділяється на тлі багатьох своєю унікальною, простою системою складання twist & fold. Просто поверніть фіксатор і складіть килимок, ніби парасолька. У складеному стані килимок займає так мало місця, що перемістити його з кімнати в кімнату, взяти з собою на прогулянку або на дачу стає справою кількох хвилин.
Килимок виконаний з високоякісних тканин яскравих контрастних кольорів і текстур для залучення уваги малюка.
     У комплекті музичний мобіль з двома підвісними іграшками, три розвиваючі іграшки з прорізувачем для ніжних ясен малюка і безпечне люстерко, в якому діти обожнюють розглядати своє відображення.На перехресних знімних дугах є безліч петельок для переміщення іграшок і підвішування нових, а на м'якій підстилці  килимка - подушка для викладання малюка на животик.
Музичний мобіль з механічним заводом, вам не знадобляться батарейки. Спокійна і не нав'язлива мелодія, на мобіль знизу можна підвісити додаткові іграшки.
Малюк буде в захваті від цього розвиваючого килимка, а у вас з'явиться вільний час.

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.