Головна  /  Розвиваючі килимки  /  Розвиваючий килимок "Острів мавпочки" Tiny LoveРозвиваючий килимок "Острів мавпочки" Tiny Love

Прокат дитячих товарів - Розвиваючий килимок Острів мавпочки Tiny Love

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 100 грн
Ціна за 2 тижні - 150 грн
Ціна за місяць - 200грн

Розвиваючий коврик "Острів мавпочки" Tiny Love.

 

      Розвиваючий килимок  "Острів мавпочки"  від Tiny Love. дозволяє малюкові весело та пізнавально провдити час та зробити багато нових відкриттів.
На килимку дитині комфортно лежати, спостерігати за іграшками і знайомитися з навколишніми предметами. Малюнок на килимку: два острови - один великий, на якому живе наша мавпочка і на горизонті ще один острів з пальмою. Мешканці острова - левеня, слоненя, два зайчика, три черепашки, і, звичайно ж, - мавпочка! У морі плаває великий кит. Насичені фарби створюють барвисту картину тропічного острова.


     До яскравого килимку  додається зручна подушечка, на яку малюк буде із задоволенням спиратися або класти голову.
На дуги кріпляться підвіски у вигляді музичної мавпочки, яка світиться, лева, що дзвенить, дельфіна  який гримить, безпечного дзеркальця діаметром 25 сантиметрів, шурхотящих елементів, брязкальця-прорізувача у вигляді листочків.
Варто лише малюкові вдарити по мавпочці або смикнути її, як вона порадує крихітку однієї з кумедних мелодій.
Розвиваючі килимки - перші друзі для малюків, що дозволяють пізнати навколишній світ.

    Такий килимок сприяє розвитку тактильного, зорового і слухового сприйняття, він вчить дитину координувати рухи рук, грати самостійно.
Крихітці буде цікаво грати з музичної мавпочкою, розглядати себе в люстерко і смикати за шарудящі підвіски.

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику.  З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.