Головна  /  Заколисуючі центри /  Заколисуючий центр Fisher PriceЗаколисуючий центр "Індіго" від Fisher Price

Заколисуючий центр Індіго від Fisher Price

Вартість застави - 800 грн

Ціна за тиждень - 250грн
Ціна за 2 тижні - 350 тижні
Ціна за місяць - 500грн

Заколисуючий центр "Індіго" від Fisher Price

 

     Унікальна іноваційна  колиска-гойдалка  зі світловими і музичними ефектами для малят від 0 місяців.
Це чудовий багатофункціональний пристрій ідеально підходить для будь-якого стану дитини: активного неспання та розвиваючих ігор, спокійного відпочинку і денного сну. Спокійна мелодійна музика, звукові ефекти, оригінальна гра світла і м'які покачування за лічені хвилини заспокоять і присиплять вашого малюка, несучи його в світ чарівних снів.

 

 Два напрямки  коливальних рухів - в сторони або спереду назад.  Два заспокоюючих качаючі рухи. Двопозиційний нахил люльки. 16 пісень та різноманітні звуки природи. Накладний мобіль з підсвічуванням. Все керується вашим смарт-пристроєм. 

Просто відкрийте програму та керуйте гойдалкою прямо з долоні. Це новітній і найкращий спосіб дати малюку те що він робив останні 9 місяців.

Технологія SmartSwing пропонує 6 різних швидкостей обертання від низьких до високих, так що ви можете знайти ідеальний ритм, щоб допомогти заспокоїти дитину. Коли Ваше дитятко активне та неспить і готове до комунікацї, просто зніміть люльку, встановіть її на підлогу, і дитина може насолодитися будь-яким новими рухами в люльці.

16 пісень, 3 звуки природи та розкішні іграшки мобіля з підсвіткою та дзеркальцем допомагають постійно розважати дітей протягом декількох годин.  Іграшки не тільки розвеселять і потішать малюка, але і будуть сприяти його комплексному розвитку. З місячного віку діти потребують різноманітності сенсорних стимулів, а яскраві барвисті іграшки, що висять перед малям, стимулюють його зір, звуки - слух, а різні текстури - дотик.
При обертанні мобайла і розгойдуванні гойдалок іграшки теж починають погойдуватися, забезпечуючи динамічне візуальне збудження і пильну увагу малюка, він вчиться концентруватися і зосереджуватися на рухомих предметах, розвивається фокусування погляду.

Особливості


- Безкоштовний додаток Smart Connect ™ дозволяє керувати центром на смартфоні чи планшеті - працює у будь-якій точці вашого будинку  (це спрацює і для вас?)
- Програма Smart Connect ™ включає в себе музику в дорозі, так що дитина може слухати улюблені пісні у будь-якому подорожньому місці!
- Фішер-Прайс ® SmartSwing технології з 6 швидкостей від низьких до високих
- 16 пісень, 3 характерні звуки та накладні мобільні з підсвіченими птахами
- Розкішна плюшева подушка для сидіння, підставка для голови та тіла знімається та миється в пральній  машині
- Може працювати від мережі та чотирьої батрей тип D
- Ліміт вага: 25 фунтів. (11,3 кг)

 

 Демонстраційне відео:

 

 

 

 

    Запрошуємо вас відвідати наш прокат дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Будемо раді  надати вам консультативну допомогу та підібрати  необхідні вам дитячі товари та іграшки для вашого малюка. В нас представлений великий асортимент дитячих товарів провідних брендових виробників Європи та Америки, що розроблені та виготовлені  із врахування високих вимог до безпеки та якості. Завітавши до нас,  разом з вашим малюком ви зможете підібрати іграшку, що сподобалась саме вашому карапузику і з якою він точно буде довго гратись,  пізнаючи світ та розвиваючись фізично та розумово. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний бюджет та порадувати вашу малечу. Рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом крісел-шезлонгів дитячих манежів та стільчиків для годування, які суттєво полегшать вам догляд за вашою малечею. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.