Головна  /  Заколисуючі центри /  Заколисуючий центр 4moms MamaRooЗаколисуючий центр 4moms MamaRoo Multi Plush

Прокат дитячих товарів - Заколисуючий центр 4moms MamaRoo

Вартість застави - 800 грн

Ціна за тиждень - 250грн
Ціна за 2 тижні - 400грн
Ціна за місяць - 600грн

Заколисуючий центр 4moms MamaRoo Multi Plush


     Крісло-гойдалка 4moms MamaRoo  - це космічні технології у вашій квартирі від знаменитої італійської компанії 4moms.

    Унікальне крісло-качалка розроблено на основі досліджень команди педіатрів, ортопедів і робототехников. Заколисуючий центр може служити одночасно колискою, кріслом і гойдалкою. Крісло-гойдалка 4moms MamaRoo не трясе малюка і не закачує, а плавними і природними рухами заспокоює дитину. П'ять оптимальних траєкторій руху і 5 швидкостей дозволяють використовувати крісло як для заколисування, так і для ігор, розвитку органів почуттів і вестибулярного апарату дитини. 5 режимів для заколисування дитини: рух машини, стрибки кенгуру, гойдалки, танець, хвилі. Малюк буде солодко засинати, а ваші руки не будуть хворіти від втоми. У режимі заколисування така качелька з точністю повторює рухи мами, коли Ви колихаєте маля на руках. Він рухається так само, як Ви! Саме така капелька, зі своїм унікальним дизайном, стане прекрасним місцем для відпочинку, сну, а також ігор Вашої малечі

     Звуки природи для створення спокійної обстановки. Можливість підключення MP3 з мелодіями, які подобаються вам або дитині. Управління по Bluetooth з сумісного смартфона або планшета. Регулювання рівня нахилу гамака до будь-якого положення, аж до горизонтального.  3-точкові ремені безпеки захищають від випадання підрослого малюка з крісла. Іграшки. Відстань і положення мобіля з іграшками ретельно продумано офтальмологами і педіатрами. Двосторонні іграшки-кульки мають 2 тип забарвлення: чорно-біле для новонароджених малюків і кольорове для старших діток, здатних сприймати колірну палітру. Малюнки на іграшках є репродукціями картин відомих художників. Стійка з іграшками відсувається в сторону для легкого доступу до крісла.


Демонстраційне відео:


 

 

    Запрошуємо вас відвідати наш прокат дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Будемо раді  надати вам консультативну допомогу та підібрати  необхідні вам дитячі товари та іграшки для вашого малюка. В нас представлений великий асортимент дитячих товарів провідних брендових виробників Європи та Америки, що розроблені та виготовлені  із врахування високих вимог до безпеки та якості. Завітавши до нас,  разом з вашим малюком ви зможете підібрати іграшку, що сподобалась саме вашому карапузику і з якою він точно буде довго гратись,  пізнаючи світ та розвиваючись фізично та розумово. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний бюджет та порадувати вашу малечу. Рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом крісел-шезлонгів дитячих манежів та стільчиків для годування, які суттєво полегшать вам догляд за вашою малечею. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.