Головна  /  Заколисуючі центри /  Заколисуючий центр-люлька DreamGlider GracoЗаколисуючий центр-люлька DreamGlider Graco

Заколисуючий центр-люлька DreamGlider Graco

Вартість застави - 700 грн

Ціна за тиждень - 250грн
Ціна за 2 тижні - 350 тижні
Ціна за місяць - 500грн

Заколисуючий центр-люлька DreamGlider

 

     Заколисуючий центр-люлька DreamGlider це унікальне творіння від американського виробника дитячих товарів Graco, яка легко трансформується  між шезлонгом та просотою колискою всього однією рукою. Легко трансформуйте шезлонг-гойдалку у спальну люльку  рухом однією руки, для того щоб створити дитині безпечне та зручне місце, для комфортного та тривалого сну. Це є дуже зручно, так як дитину не треба перекаладти, якщо вона заколисалась та вже спить. Просторе та зручне спальне місце дозволяє залишити її там тривалий час на відміну від інших заколисуючих центрів.  Заколисуючий центр-люлька DreamGlider використовує такий же ніжний та знайомий малюкові коливаючий рух, як і під час перебування  на руках в матері,  а також має двошвидкісну вібрацію, шість режимів швидкості коливань, класичні мелодії та звуки природи і інше, щоб утримувати дитину спокійною і в комфорті.

Характеристики:

Ви можете підключити його до мережі або використовувати батарейки.
6 швидкістей заколисування дозволяють знайти правильний темп.

Ремені безпеки захищають Вашого малюка.
10 мелодій і 5 звуків природи для того, щоб утримувати дитину спокійною
Мобіль з м'якими іграшками для візуальної стимуляції
Режим таймера допомагає подовжити час роботи акумулятора

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

    Запрошуємо вас відвідати наш прокат дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Будемо раді  надати вам консультативну допомогу та підібрати  необхідні вам дитячі товари та іграшки для вашого малюка. В нас представлений великий асортимент дитячих товарів провідних брендових виробників Європи та Америки, що розроблені та виготовлені  із врахування високих вимог до безпеки та якості. Завітавши до нас,  разом з вашим малюком ви зможете підібрати іграшку, що сподобалась саме вашому карапузику і з якою він точно буде довго гратись,  пізнаючи світ та розвиваючись фізично та розумово. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний бюджет та порадувати вашу малечу. Рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом крісел-шезлонгів дитячих манежів та стільчиків для годування, які суттєво полегшать вам догляд за вашою малечею. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.