Головна  /  Заколисуючі центри /  Заколисуючий центр Fisher PriceЗаколисуючий центр "Мій маленький ведмедик" Fisher Price

Заколисуючий центр

Вартість застави - 700 грн

Ціна за тиждень - 250грн
Ціна за 2 тижні - 350 тижні
Ціна за місяць - 450грн

Заколисуючий центр "Мій маленький ведмедик" Fisher Price

 

     Це дуже зручна та унікальна колиска-гойдалка  яка допмоможе люблячим батькам приспати  малюка та мати трохи вільного часу.
Це чудовий багатофункціональний пристрій, який ідеально підходить для вашого малюка  під час  активності або під час денного сну. Спокійна мелодійна музика, звукові ефекти, оригінальна гра світла і м'які покачування за лічені хвилини заспокоять і присиплять вашого малюка, несучи його в світ чарівних снів.

 

У комплекті:
- Колиска-гойдалка з блоком управління на металевому каркасі;
- М'який чохол на люльку;
- 4 м'які іграшки для підвішування до мобайлику;
Основні характеристики і можливості:
- Міцний металевий каркас дуже стійкий і надійний, на ніжках пластикові накладки з гумовими вставками;
- Люлька виконана з міцного пластику. На неї одягається м'який чохол з фіксованою плюшовою подушечкою;
- Регульований ремінь безпеки з двома застібками надійно і дбайливо втримає маля;
- Люлька може знаходитись в 2 положеннях: колиска - для самих маленьких крихіток, з нахилом під кутом 45 градусів, що є також оптимальним для засипання малюка; гойдалки - в напівсидячому положенні для малюків постарше;
- Люлька може розгойдуватися за 2 напрямками: вперед-назад як класичні гойдалки або з боку в бік як класична колиска. Маленькі діти обожнюють, коли їх качають!
На панелі управління:
- Регулятор швидкості заколисування - всього 6 швидкостей;
- Регулятор гучності звуку - плавне регулювання;
- Увімкнення / вимикання  мобайлу - обертання іграшок;
- Вибір музичних і додаткових звукових ефектів - 4 варіанти: чудова мелодія (8 фрагментів), шум моря, шум дощу, дзвінкий струмок. Музика грає протягом 7 хвилин, після зупинки можна натиснути кнопочку скидання і слухати далі.

     Іграшки не тільки розвеселять і потішать малюка, але і будуть сприяти його комплексному розвитку. З місячного віку діти потребують різноманітності сенсорних стимулів, а яскраві барвисті іграшки, що висять над малюком, стимулюють його зір, звуки - слух, а різні текстури - дотик.
При обертанні мобайла і розгойдуванні гойдалки іграшки теж починають погойдуватися, забезпечуючи динамічне візуальне збудження і пильну увагу малюка, він вчиться концентруватися і зосереджуватися на рухомих предметах, вчиться фокусувати погляд.
Максимальна вага малюка: 9 кг. 

 Демонстраційне відео:

  

 

 

    Запрошуємо вас відвідати наш прокат дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Будемо раді  надати вам консультативну допомогу та підібрати  необхідні вам дитячі товари та іграшки для вашого малюка. В нас представлений великий асортимент дитячих товарів провідних брендових виробників Європи та Америки, що розроблені та виготовлені  із врахування високих вимог до безпеки та якості. Завітавши до нас,  разом з вашим малюком ви зможете підібрати іграшку, що сподобалась саме вашому карапузику і з якою він точно буде довго гратись,  пізнаючи світ та розвиваючись фізично та розумово. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний бюджет та порадувати вашу малечу. Рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом крісел-шезлонгів дитячих манежів та стільчиків для годування, які суттєво полегшать вам догляд за вашою малечею. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.