Головна  /  Заколисуючі центри /  Заколисуючий центр Fisher PriceКрісло-качалка "Лісова забава" Fisher Price

Крісло-качалка Лісова забава Fisher Price

Вартість застави - 600 грн

Ціна за тиждень - 100грн
Ціна за 2 тижні - 200 тижні
Ціна за місяць - 300грн

Крісло-качалка "Лісова забава" Fisher Price.

     Це унікальний помічний винахід  Fisher Price швидко та безпечно заколише а також порадує вашого карапузика  кумедними іграшками. Крісло-гойдалка Fisher-Price "Лісова забава"  створена для якісного закачування дитини, вона допоможе батькам заощадити сили і приспати малюка. Це також веселе місце, де малюк може сидіти і гратись

     Гойдалка має невеликі та компактні габарити.  Вона легко трансформується з сидіння в дитячу гойдалку. Володіє функцією плавного вібрації. Крісло-гойдалка оснащена приємними мелодіями, які програються в двох режимах. Для закачування вбудовано п'ять різних режимів з різним темпом швидкості. Над малюком розташована цікава дуга з кумедною іграшкою, вона допоможе вам розважити його під час неспання.

З кріслом-гойдалкою "Лісова забава" Fisher Price у батьків з'явиться більше вільного часу

Особливості крісла-качалки Fisher Price "Лісова забава":

вбудована функція вібрації;
тип качання: вперед-назад;
максимальне навантаження: 11 кг;
5 швидкостей качання;
різні мелодії для заспокоєння малюка;
регулятор гучності;
чохол з сидіння легко знімається і переться при необхідності;
працює качалка від батарейок;
спинка встановлюється в одному положенні;
3-х точкові ремені безпеки.

 

Демонстраційне відео: 

 

 

 

 

    Запрошуємо вас відвідати наш прокат дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Будемо раді  надати вам консультативну допомогу та підібрати  необхідні вам дитячі товари та іграшки для вашого малюка. В нас представлений великий асортимент дитячих товарів провідних брендових виробників Європи та Америки, що розроблені та виготовлені  із врахування високих вимог до безпеки та якості. Завітавши до нас,  разом з вашим малюком ви зможете підібрати іграшку, що сподобалась саме вашому карапузику і з якою він точно буде довго гратись,  пізнаючи світ та розвиваючись фізично та розумово. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний бюджет та порадувати вашу малечу. Рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом крісел-шезлонгів дитячих манежів та стільчиків для годування, які суттєво полегшать вам догляд за вашою малечею. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.