Головна  /  Заколисуючі центри /  Заколисуючий центр Graco "Хмаринка"Заколисуючий центр Graco "Хмаринка"

Заколисуючий центр Graco

Вартість застави - 700 грн

Ціна за тиждень - 200грн
Ціна за 2 тижні - 300 тижні
Ціна за місяць - 400грн

Заколисуючий центр Graco "Хмаринка".

     На сьогоднішній день існує багато засобів, які допомагають батькам  доглядати за своїм малям. Особливе місце серед них займають заколисуючі центри для новонароджених, які повторюють точність рухів колисання батьків. Кожна мама знає, що перші місяці є найтяжчими й потребують найбільшої уваги, саме в цей період немовля найбільше потребує турботи від батьків. Для того, щоб допомогти  батькам, були задумані  заколисуючі центри, які є чудовими помічниками для заспокоєння та заколисування малюків.  Представляємо до вашої уваги  Заколисуючий центр від американського бренду Graco.

 

     М’якенька підкладка та ортопедичне сидіння, плюс гіпоалергенний матрацик забезпечать комфортний сон вашому малюку. Крім того цей заколисуючий центр має базові елементи для заспокоєння і солодких снів вашої дитини

Вашій дитині буде комфортно відпочивати в ньому і грати, а у Вас звільниться трохи часу для домашніх справ.

     Чудова підвіска з м'якими іграшками  будуть захоплювати малюка. Іграшки можуть обертатися по колу в супроводі забавних мелодій, звуків природи або співу птахів. У крісла 6 швидкостей роботи і передбачена функція таймер на 8,15 або 30 хвилин.

Для активних малюків в кріслі-гойдалці передбачені 5-ти точкові ремені безпеки .

Особливості заколисуючого центру GRACO SIMPLE SWAY COLUMPIO:

змінний чохол;
музичне оформлення  30 звуків і пісеньок;
підвіска з іграшками;
функція таймер;
2 типи вібрації;
6 швидкостей заколисування;
5-ти точковий ремінь безпеки;
живлення: від мережі і від батареї;
максимальне навантаження: 13 кг;
вага: 7 кг.

 Демонстраційне відео:

 

 

 

Демонстраційне відео:

  

 

 

    Запрошуємо вас відвідати наш прокат дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Будемо раді  надати вам консультативну допомогу та підібрати  необхідні вам дитячі товари та іграшки для вашого малюка. В нас представлений великий асортимент дитячих товарів провідних брендових виробників Європи та Америки, що розроблені та виготовлені  із врахування високих вимог до безпеки та якості. Завітавши до нас,  разом з вашим малюком ви зможете підібрати іграшку, що сподобалась саме вашому карапузику і з якою він точно буде довго гратись,  пізнаючи світ та розвиваючись фізично та розумово. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний бюджет та порадувати вашу малечу. Рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом крісел-шезлонгів дитячих манежів та стільчиків для годування, які суттєво полегшать вам догляд за вашою малечею. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.